اخبار کوتاه

افتتاحیه انجمن حمایت زندانیان شهرستان گناوه با حضور مدیر کل اقدامات حمایتی سازمان زندانهای کشور

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان بوشهر ، با حضور علی اکبری مدیر کل اقدامات حمایتی سازمان زندانها ، فرماندار شهرستان گناوه ، دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان گناوه ، مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان بوشهر و رئیس مرکز خدمات اجتماعی و مراقب بعد از خروج زندانهای استان و در راستای حمایت از خانواده زندانیان وحفظ پاسداشت کرامت انسانی گروه های هدف ، انجمن حمایت زندانیان شهرستان گناوه راه اندازی و شروع بکار نمود.

در آیین افتتاحیه این انجمن ابتداء حسن سلامی رئیس مرکز خدمات اجتماعی و مراقبت بعد از خروج زندانیان استان ضمن خیر مقدم و قدردانی از مشارکت مسئولین محلی ، استانی ، کشوری در خصوص حمایت و پشتیبانی در راستای  ثبت و راه اندازی انجمن حمایت زندانیان گناوه و همچنین مزایا،خیرات و پیامد های ارزشمند و معنوی ایجاد انجمن برای ارائه خدمات به خانواده زندانیان مطالبی را بیان نمود .

همچنین نامبرده به جایگاه و نقش انجمن حمایت در پیشگیری ازبزه کاری خانواده زندانیان و سلامت خانواده مددجویان همکاری و تعاملات انجمن با نهادها و سازمانهای حمایتی توضیحاتی ارائه نمود.

سپس دادستان شهرستان گناوه نیز از ایجاد و شروع بکار انجمن ابراز خرسندی نمود و به زیر ساختها و توانمندیهای شهرستان در ابعاد مادی و معنوی جهت حمایت از خانواده زندانیان اشاره نموده و آمادگی جهت هرگونه مساعدت و همکاری را با انجمن های حمایت اعلام  نمود.

در ادامه دادستان دادسرای شهرستان گناوه و رئیس هیئت امناءانجمن از نگاه قضایی و چگونگی حل مسائل و مشکلات مددجویان مواردی را برشمرد و براهمیت ایجاد انجمن در شهرستان مطالب مهم و کلیدی را به اختصار بیان کرد.

سپس آقای علی اکبری مدیر کل اقدامات حمایتی سازمان زندانهای کشور با قدردانی و پاسداشت خدمات کلیه مسئولین محلی و استانی که در جهت ایجاد انجمن حمایت زندانیان اهتمام نموده اند گفت:

که رسالت انجمن های حمایت و ارائه خدمات به گروه هدف انجمن که همان خانواده زندانیان می باشد گامی موثردر اصلاح و تربیت و حفظ کرامت خانواده زندانیان می باشد .  وبدین سبب راه اندازی انجمن بعنوان یک سازمان مردم نهاد پشتوانه و همیار مناسبی برای مسئولین شهرستان در راستای توجه و رفع مشکلات مردم خواهد بود . لذا این اقدام خیرانه و خدا پسندانه موجبات رضایتمندی مردم و گسترش خدمات به خانواده زندانیان را به همراه خواهد داشت که انشا الله به همت مسئولین ، هیئت امناء و مدیر عامل انجمن به زودی شاهد ارتقاء و رونق بخشی انجمن باشیم .

در پایان نیز ضمن افتتاح انجمن حمایت زندانیان شهرستان گناوه آقای نادر خدری که از افراد خوش نام و نیک اندیش شهر می باشد ، با دریافت حکم از مدیر کل اقدامات حمایتی سازمان زندانهای کشور بعنوان مدیر  عامل انجمن حمایت شهرستان گناوه معرفی گردید.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*