افتتاحیه انجمن حمایت زندانیان شهرستان گناوه با حضور مدیر کل اقدامات حمایتی سازمان زندانهای کشور

image_pdfimage_print

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان بوشهر ، با حضور علی اکبری مدیر کل اقدامات حمایتی سازمان زندانها ، فرماندار شهرستان گناوه ، دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان گناوه ، مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان بوشهر و رئیس مرکز خدمات اجتماعی و مراقب بعد از خروج زندانهای استان و در راستای حمایت از خانواده زندانیان وحفظ پاسداشت کرامت انسانی گروه های هدف ، انجمن حمایت زندانیان شهرستان گناوه راه اندازی و شروع بکار نمود.

در آیین افتتاحیه این انجمن ابتداء حسن سلامی رئیس مرکز خدمات اجتماعی و مراقبت بعد از خروج زندانیان استان ضمن خیر مقدم و قدردانی از مشارکت مسئولین محلی ، استانی ، کشوری در خصوص حمایت و پشتیبانی در راستای  ثبت و راه اندازی انجمن حمایت زندانیان گناوه و همچنین مزایا،خیرات و پیامد های ارزشمند و معنوی ایجاد انجمن برای ارائه خدمات به خانواده زندانیان مطالبی را بیان نمود .

همچنین نامبرده به جایگاه و نقش انجمن حمایت در پیشگیری ازبزه کاری خانواده زندانیان و سلامت خانواده مددجویان همکاری و تعاملات انجمن با نهادها و سازمانهای حمایتی توضیحاتی ارائه نمود.

سپس دادستان شهرستان گناوه نیز از ایجاد و شروع بکار انجمن ابراز خرسندی نمود و به زیر ساختها و توانمندیهای شهرستان در ابعاد مادی و معنوی جهت حمایت از خانواده زندانیان اشاره نموده و آمادگی جهت هرگونه مساعدت و همکاری را با انجمن های حمایت اعلام  نمود.

در ادامه دادستان دادسرای شهرستان گناوه و رئیس هیئت امناءانجمن از نگاه قضایی و چگونگی حل مسائل و مشکلات مددجویان مواردی را برشمرد و براهمیت ایجاد انجمن در شهرستان مطالب مهم و کلیدی را به اختصار بیان کرد.

سپس آقای علی اکبری مدیر کل اقدامات حمایتی سازمان زندانهای کشور با قدردانی و پاسداشت خدمات کلیه مسئولین محلی و استانی که در جهت ایجاد انجمن حمایت زندانیان اهتمام نموده اند گفت:

که رسالت انجمن های حمایت و ارائه خدمات به گروه هدف انجمن که همان خانواده زندانیان می باشد گامی موثردر اصلاح و تربیت و حفظ کرامت خانواده زندانیان می باشد .  وبدین سبب راه اندازی انجمن بعنوان یک سازمان مردم نهاد پشتوانه و همیار مناسبی برای مسئولین شهرستان در راستای توجه و رفع مشکلات مردم خواهد بود . لذا این اقدام خیرانه و خدا پسندانه موجبات رضایتمندی مردم و گسترش خدمات به خانواده زندانیان را به همراه خواهد داشت که انشا الله به همت مسئولین ، هیئت امناء و مدیر عامل انجمن به زودی شاهد ارتقاء و رونق بخشی انجمن باشیم .

در پایان نیز ضمن افتتاح انجمن حمایت زندانیان شهرستان گناوه آقای نادر خدری که از افراد خوش نام و نیک اندیش شهر می باشد ، با دریافت حکم از مدیر کل اقدامات حمایتی سازمان زندانهای کشور بعنوان مدیر  عامل انجمن حمایت شهرستان گناوه معرفی گردید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*