افتتاحیه سومین دوره المپیاد ورزشی زندانیان استان البرز در ندامتگاه فردیس

image_pdfimage_print
این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن 03.jpg است

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان البرز سومین دوره المپیاد ورزشی زندانیان طی مراسمی با حضور مسئولان شهرستان فردیس در این ندامتگاه آغاز گردید.

در این مراسم پس از رژه تیم های ورزشی معتقد رئیس ندامتگاه فردیس ضمن خیرمقدم در خصوص ضرورت ورزش و تحرک برای مددجویان اظهار داشت: ورزش یکی از الزامی ترین کارهایی است که مددجویان باید در آن اهتمام بورزند، همه تلاش های بنده و همکارانم در این است که این بستر را برای این عزیزان فراهم نمائیم.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن 02-3-1024x682.jpg است

در ادامه عزیزی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فردیس در سخنانی ضمن تشکر از برگزارکنندگان این المپیاد گفت: بسیار خوشحالم که شاهد برگزاری چنین برنامه های ورزشی در ندامتگاه فردیس هستم و اداره ورزش و جوانان شهرستان فردیس به عنوان متولی امور ورزش جامعه در خدمت مددجویان و حامی چنین حرکت های ورزشی در ندامتگاه است.

وی خاطرنشان کرد مددجویان یکی از بهترین گروههای هدف جهت انجام المپیادها و مسابقات ورزشی است زیرا علاوه بر کمک به حفظ سلامتی و تندرستی اوقات فراغت این عزیزان را نیز به نحو شایسته پر می نماید.

صالح نیا مسئول فرهنگی ندامتگاه فردیس نیز در حاشیه این مراسم در گفتگویی با روابط عمومی ضمن بر شمردن مزایای برگزاری این المپیاد گفت: سومین المپیاد ورزشی زندانیان قرار است به مدت ۱۵ روز در رشته های مختلف از قبیل: فوتبال چمن، فوتبال گل کوچک، دارت، شطرنج، تنیس روی میز، فوتبال دستی، طناب زنی، والیبال، دو میدانی، آمادگی جسمانی، مچ اندازی، طناب کشی برای مددجویان زن و مرد و کانون اصلاح و تربیت برگزار گردد که امیدواریم شاهد تداوم انجام چنین حرکت های ورزشی باشیم.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن 00-1.jpg است
این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن 01-2-1024x671.jpg است
این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن 04.jpg است
این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن 07.jpg است

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*