اخبار کوتاه

افتتاح ساختمان جدید انجمن حمایت از زندانیان دهلران

به گزارش روابط عمومی زندان های استان ایلام – ساختمان جدید انجمن حمایت از زندانیان شهرستان دهلران با حضور عبدالمجید کشوری مدیرکل زندان ها، سبزواری و نجومی به ترتیب رئیس دادگستری و دادستان دهلران، امام جمعه آن شهرستان و تعدادی از مسئولین زندان های ایلام، افتتاح گردید.


پیرو جلسات متعدد مدیرکل زندان های استان با مراجع قضایی و مسئولین شهرستان دهلران در خصوص توسعه و ساماندهی فعالیت های انجمن حمایت از زندانیان آن شهرستان و رایزنی های مکرر، مکانی جدید و استاندارد با همکاری اداره بهزیستی دهلران در اختیار انجمن حمایت از زندانیان قرار گرفت.


کشوری در حاشیه مراسم افتتاح ساختمان جدید انجمن حمایت، بیان داشت: نقش انجمن های حمایت زندانیان در کاهش آسیب های اجتماعی بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است و علاوه بر توسعه کمی و کیفی خدمات حمایتی و معیشتی به مددجویان می توانند در آزاد سازی و ایجاد بستر مناسب بازگشت شرافتمندانه آنان به جامعه نیز تأثیر گذار باشند.


سبزواری و نجومی نیز با اشاره به اهمیت حمایت از زندانیان و خانواده های آنها، اذعان داشتند: زندانی شدن سرپرست خانواده و عدم توانایی تامین معاش توسط خانواده ، این افراد را در معرض آسیب های گوناگونی از جمله بزهکاری قرار می دهد، در واقع خانواده زندانیان در معرض بیشترین آسیب اجتماعی می باشند که می بایست بیش از پیش مورد توجه و حمایت قرار گیرند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*