اخبار کوتاه

الیور تویست در کانون اصلاح و تربیت تهران

نمایش الیور تویست کاری از مددجویان کانون اصلاح و تربیت جهت حضور در جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان انتخاب گردید.

مریم کاظمی دبیر جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان با حضور در محل کانون اصلاح و تربیت تهران و مشاهده پیش نمایش این تئاتر گفت: این نمایش فراتر از انتظار بود و من به شدت تحت تاثیر این اثر قرار گرفتم.

کاظمی با اشاره به شعار این دوره از جشنواره گفت: شعار این دوره «کودک و حقوق اجتماعی» است. این شعار به گروه خاصی مربوط نمی‌شود و تمام کودکان جامعه را در بر می‌گیرد. درنتیجه امسال استثنائا از تمام پیشنهادها استقبال کردیم ودر کنار فراخوان با دید بازتر، تمام آثار را به‌همراه اردشیر صالح‌پور دیدیدم.

نمایش الیور تویست روایت زندگی نوجوانی زباله گرد و عاشق نمایش است که برای خرید بلیط گرانقیمت تئاتر الیور تویست به هر دری می زند ولی موفق نمی شود.تااینکه…

اعضای دبیرخانه جشنواره تئاتر کودک ونوجوان پس از مشاهده اجرای تمرینی نمایش الیورتویست در کانون اصلاح و تربیت ضمن تحسین این اثر ابراز امیدواری کردند با استفاده از ظرفیت موجود و توسعه همکاری های مشترک بتوان از روش های نوین تئاتر درمانی این کودکان را به زندگی سالم بازگردانیم.

این تئاتر که بر اساس طرحی از فرهاد درودگر و با کارگردانی اسماعیل فیروزی در حال آماده سازی می باشد در جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان به میزبانی شهر همدان به روی صحنه خواهد رفت.

انتهای پیام./

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*