اخبار کوتاه

ایجاد انگیزه در جهت ارتقاء فرهنگ نماز از مهمترین اقدامات شورای رابطین نماز در سال آتی می باشد

image_pdfimage_print

به گزارش ستاد اقامه نماز ، دومین  جلسه رابطین نماز با حضور حجت الاسلام ربانی معاون دفترکل فرهنگی وتربیتی و دبیر ستاد اقامه نماز سازمان  و اعضای آن  برگزار گردید و تاکیدات لازم مبنی بر اجرایی شدن مفاد مصوبات جلسه قبل رابطین نماز ستاد اقامه نماز سازمان صورت پذیرفت.

در ابتدای این جلسه حجت الاسلام ربانی معاون دفتر کل فرهنگی وتربیتی و دبیر ستاد اقامه نماز سازمان ؛ ضمن تبریک اخذ لوح تقدیر توسط سازمان برای یازدهمین سال متوالی از ستاد اقامه نماز کشور ، از حمایت های بی دریغ ریاست محترم سازمان ومدیران ارشد سازمانی تشکر نمودند و به گزارشی از عملکرد ادارات کل ستادی در حوزه نماز پرداختند.

وی در ادامه افزود : برنامه های جدیدی با هدف ایجاد انگیزه وارتقاء فرهنگ نماز در سال آتی در حال تدوین می باشد که امید است با حمایت های رئیس ستاد اقامه نماز سازمان در سطح ستاد و استانهای سراسر کشور اجرایی گردد.

وی در پایان بیان داشت : بایست نقاط ضعف و آسیب های موجود در امر اقامه نماز در ستادشناسایی شود تا در سال جاری شاهد حضور تعداد بیشتری از کارکنان در نمازهای جماعت و سخنرانی های بین الصلاتین باشیم ضمن اینکه توسعه فضای فیزیکی نمازخانه ستاد نیز باید در دستور کار و پیگیری قرار گیرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*