اخبار کوتاه

بازدید استاندار گلستان و هیات همراه از زندان مرکزی گرگان

image_pdfimage_print

حق شناس استاندار گلستان : اگر همه زیرساخت ها مناسب باشد و همه نهادهای مرتبط کار و مسوولیت خویش را درست انجام دهند رشد بزه و جرم در جامعه بسیار محدود خواهد شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای گلستان ؛ حق شناس استاندار استان گلستان به صورت سرزده و بدون برنامه ریزی قبلی ، در راس هیاتی از بخشهای مختلف زندان مرکزی گرگان همچون مرکز بهداشت و درمان ، مرکز مشاوره ، کارگاه صنایع دستی ، مرکز صدا و سیما و اندرزگاههای زندان مرکزی گرگان بازدید نمودند .

حق شناس استاندار گلستان در طی این بازدید سرزده اظهار داشت : محصور بودن حتی مفروض بر برخورداری از همه امکانات رفاهی امری نامطلوب است . اگر همه زیرساخت ها مناسب باشد و همه نهادهای اجرایی و سیاست گذار کار خود را به نحو مطلوب انجام دهند، تولید و تکثیر جرم به حداقل خواهد رسید. همین که در زندان کارگاههای تولیدی وجود دارد که آموزش صنعت هم می دهد یعنی مسوولین به درستی درک نموده اند که شغل عامل اساسی در کاهش جمعیت کیفری است .

استاندار گلستان در ادامه از تلاشهای مسئولین و کارکنان عرصه اصلاح و تربیت بویژه رضوانی مدیر کل و یوسفیان سرپرست زندان قدردانی نموده و از خدمات ارائه شده به مددجویان اظهار رضایت نمود .

در پایان بازید ، رضوانی مدیر کل زندانهای گلستان ضمن تشریح کار سخت کارکنان عرصه اصلاح و تربیت و دریافتی پایین آنها از همکاران خود تشکر و قدردانی نمود .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*