اخبار کوتاه

بازدید رئیس‌ دادگستری‌ شهرستان‌ دورود در آستانه سال جدید از زندان‌ دورود

بازدید رئیس‌ دادگستری‌ شهرستان‌ دورود در آستانه سال جدید از زندان‌ دورود
سوری تاکید کرد : با توجه‌ به‌ حساسیت‌ موضوع‌ امنیت‌ برای‌ شهروندان‌ در پایان‌ سال ‌۹۷ دادگستری‌ با هماهنگی‌ نیروی‌ انتظامی‌ و دستگاههای‌ امنیتی‌ و اطلاعاتی‌ تمام‌ اقدامات‌ خود را در جهت‌ برخورد با بر هم زنندگان نظم‌ و امنیت‌ به‌ کار خواهد گرفت‌.
به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان رئیس دادگستری و دادستان شهرستان دورود در آستانه سال نو از زندان آن شهرستان بازدید کردند.
بر اساس همین گزارش سوری رئیس دادگستری شهرستان ضمن تبریک فرا رسیدن سال جدید هشدار داد : هر گونه‌‌ اخلال‌ در نظم‌ و امنیت‌ و آرامش‌ مردم‌ چه‌ قبل‌ از سال‌ و چه‌ در ایام‌ تعطیلات‌ با رصد اطلاعاتی‌ و ورود به‌ موقع‌ نیروی‌ انتظامی‌ با قاطعیت‌ و سرعت‌ و دقت‌ بررسی و اشد مجازات‌ در مورد آنها‌ اعمال‌ خواهد شد.
وی‌ افزود : به‌ پدران و مادران عزیز‌ هم‌ اعلام‌ می‌نمایم‌ که‌ نسبت‌ به‌ کنترل‌ خانواده‌های‌ خود به‌ ویژه‌ جوانان‌ و نوجوانان‌ اقدام‌ نمایند تا‌ خدای‌ نخواسته‌ مشکلی‌ برای آنان پیش‌ نیاید.
آزادی‌ دادستان‌ دورود نیز طی سخنانی گفت‌ : در خصوص‌ اعمال نظم و امنیت و تامین آسایش همشهریان و مهمانان نوروزی با هیچ‌ کس‌ مماشات‌ نخواهیم‌ کرد.
نصیریان‌ رئیس زندان دورود هم‌ ضمن خوش آمدگویی به مسئولین قضایی شهرستان یادآور شد‌ : که‌ شهروندان‌ عزیز دستورات‌ و هشدارهای‌ مقام‌ قضایی‌ را مهم‌ تلقی‌ کنند تا آرامش خود و خانواده ها و همشهریان عزیز حفظ شود چرا که در غیر اینصورت قطعا افراد خاطی نظم و امنیت در چنگال قانون گرفتار می شوند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*