بازدید غیر مترقبه مدیرکل زندانهای خراسان شمالی از زندان مرکزی بجنورد

image_pdfimage_print

مدیرکل زندانهای خراسان شمالی به همراه برخی از رؤسای ادارات ستادی در زندان بجنورد حضور یافت و ضمن دیدار چهره به چهره با مددجویان مشکلات آنان رااز نزدیک مورد رسیدگی قرار داد .

درجریان این بازدید که بیش از چهار ساعت به طول انجامید،مدیرکل زندانهای خراسان شمالی در مواجهه حضوری با مددجویان ضمن مشاهده حضوری ومطلع شدن از شیوه ارائه خدمات دهی به مددجویان مشکلات آنان را بررسی و دستورات لازم را در جهت رفع مشکلات آنان صادر نمود .

پژمان پروین در جریان این بازدید بخشی از برنامه های زندانهای استان در حوزه اصلاحی و تربیتی را برای مددجویان بازگو واز آنان خواست تا مشارکتی فعال در برنامه های اصلاحی و تربیتی زندان داشته باشند.

مدیر کل زندانهای خراسان شمالی در جمع مددجویان زندان مرکزی بجنورد فضاهای فیزیکی ایجاد شده را به منظورتحقق نگاه ویژه به کرامت انسانی و کیفی سازی برنامه های اصلاحی و تربیتی دانست و از مددجویان خواست ضمن مشارکت در برنامه های اصلاحی و تربیتی بر حفظ وحراست از اماکن ایجاد شده همت گمارند.

وی خطاب به مددجویان از آنان خواست تا با مشارکت در برنامه های فرهنگی وتربیتی موجبات برخورداری از تسهیلات زندان را فراهم نمایند.

پروین از زندان به عنوان یک مکان بازپروری و اصلاحی و تربیتی یاد کرد و اعلام داشت: مشارکت فعال مددجویان در برنامه های اصلاحی و تربیتی تضمین کننده بازگشت مطلوب به خانواده و جامعه است. وی ضمن برشمردن بخشی از مشکلات خانواده مددجویان در جامعه از اجرای طرح های کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی ویژه خانواده زندانیان خبر داد و از مددجویان خواست تا خانواده های خود را جهت شرکت در دوره های آموزشی با موضوع کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی ترغیب نمایند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*