اخبار کوتاه

بازدید مدیرکل زندانهای استان سیستان و بلوچستان از زندان ایرانشهر

image_pdfimage_print

با هدف بررسی میزان پیشرفت فعالیتهای عمرانی اردوگاه شهیدلاجوردی و ارزیابی اقدامات اصلاحی و تربیتی جاری در زندان ، دکتر ناصر سلیمانی مدیرکل زندانهای استان با همراهی کدخدایی رئیس زندان چابهار از زندان ایرانشهر بازدید نمود.
دکتر سلیمانی در این بازدید در سخنانی باتوجه به نامگذاری سال۱۳۹۸ به سال رونق تولید از طرف مقام معظم رهبری “مدظله العالی ” بر اهتمام مجموعه اشتغال زندانهای استان نسبت به گسترش فعالیتهای اشتغال و حرفه آموزی در زندانهای استان تاکید نموده و خواستار به کارگیری تمامی ظرفیت ها و پتانسیل های زندان در تحقق این امر گردید.
رئیس ستاد کاهش آسیب رفتارهای پر خطر زندانهای استان همچنین با تاکید بر اجرایی نمودن برنامه های ابلاغی سازمان در دیگر واحدها مانند بهداشت و درمان و فرهنگی و تربیتی، بهداشت و درمان، قضایی و … گفت: ما باید در ارتقاء سطح سلامت روح و جان جامعه آسیب زا و پر خطر زندان سعی و تلاش مضاعف داشته باشیم تا با بازگشت سالم مددجویان به جامعه متضمن سلامت جامعه باشیم.
سرابندی سرپرست اداره زندان ایرانشهر نیز ضمن انعکاس مشکلات اردوگاه شهیدلاجوردی گفت:با توجه به ضرورت اجرایی نمودن برنامه های ستاد کاهش آسیب رفتارهای پرخطر و اجرایی نمودن برنامه های ابلاغی سازمان،در ابتدای سال جدید جلسات متعددی با مسئولین و کارکنان دوایر مختلف زندان برگزار گردیده است.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*