اخبار کوتاه
مدیر کل زندانهای استان اردبیل به همراه مدیر کل کمیته امداد امام (ره) در بازدید از منزل زندانیان بی بضاعت
مدیر کل زندانهای استان اردبیل به همراه مدیر کل کمیته امداد امام (ره) در بازدید از منزل زندانیان بی بضاعت

بازدید مدیرکل زندان های استان اردبیل به همراه مدیرکل کمیته امداد امام (ره) از منازل زندانیان بی بضاعت

image_pdfimage_print

 به مناسبت چهل سالگی انقلاب اسلامی مدیران کل زندان های استان اردبیل به همراه مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) با حضور در منازل تعدادی از خانواده های زندانیان بی بضاعت از وضعیت معیشت و مشکلات آنها جویا شدند.

فتحی مدیرکل زندان های استان اردبیل با اشاره به این نکته که ریاست سازمان زندان های کشور تاکید خاصی به رسیدگی حضوری به خانواده های زندانیان دارند گفت : « با زندانی شدن فرد ؛ خانواده سرپرست خود را از دست می دهد و در آستانه از هم پاشیدگی است . ما وظیفه داریم تا نهایت سعی خود را برای حفظ بنیان چنین خانواده هایی بکار بندیم . »

مدیرکل زندان ها با اشاره به مشکلات اقتصادی کشورگفت : « وضعیت معیشت برای کسانی که درآمدی دارند سخت شده است در این حال خانواده هایی که سرپرست آنها زندانی میشود ممر در آمد خود را از دست می دهند و باید نهاد های حمایتی همچون انجمن حمایت زندانیان و کمیته امداد امام (ره) با ملاحظه وضعیت اینگونه خانواده ها و تامین حداقل های مورد نیاز آنها از بروز آسیب های اجتماعی ناشی از وضعیت نامناسب معیشتی پیشگیری کنند . »

دشتی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره ) نیز در این دیدار ضمن صدور دستور برای رفع مشکلات خانواده هایی که مورد بازدید قرار گرفتند گفت : « کمیته امداد امام استان اردبیل آمادگی دارد تا تمام خانواده های زندانیانی که از سوی زندان یا انجمن حمایت به این نهاد معرفی می شوند را تحت سرپرستی و حمایت مادی و معنوی خویش قرار دهد . »  

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*