اخبار کوتاه

بازدید مدیرکل زندان های استان اصفهان از زندان شهرستان شهرضا

image_pdfimage_print

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان،گرجی زاده مدیرکل با سفر به جنوب استان بصورت غیر مترقبه از زندان شهرضا بازدید کرد.

وی با حضور در زندان از کلیه اماکن و خوابگاهها بازدیدو با مددجویان دیدار و گفتگو کرد.

وی پس از گفتگو با مددجویان بصورت گروهی و فردی خطاب به آنان گفت:زندان محل اصلاح و تربیت و بازگشت شما به جامعه بصورت اصلاح شده است .

گرجی زاده نگاه نظام زندانبانی را بر محوریت توانمند سازی افراد دانست و تصریح کرد:تمام نیروو هزینه ای که در زمینه اصلاح و تربیت در زندانها با برنامه ریزی  و تدوین برنامه ها صورت می گیرد،نیازمند استقبال خودجوش خود مددجویان است که می توانند با شرکت در این برنامه ها اصلاح و به آغوش خانواده بازگردند.

وی درادامه سخنانش مددجویان را به حضور در نماز های یومیه و فعالیت ها قرآنی و اشتغال توصیه کرد و گفت:تقویت و توسعه ایمان در وجود انسان و رشد آن زمینه تحول را در درون ایجاد وبا شرکت در برنامه های قرآنی ومذهبی می تواند آن را تقویت وزمینه رشدو بالندگی را ایجاد نماید.

مدیرکل زندان های استان در پایان سخنانش بازگشت مددجویان پس ازآزادی را  مجدداٌ به چرخه جرم و تخلف غیر قابل قبول دانست و بر تفکر و اندیشه بیشتر برای عدم گرفتاری مجدد تاکید کرد.

در این بازدید نیز سجادی رئیس زندان شهرضا به تشریح گزارشی از فعالیت ها واقدامات انجام گرفته در زندان پرداخت.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*