اخبار کوتاه

بازدید مدیرکل زندان های ایلام از زندان دره شهر و بازداشتگاه

image_pdfimage_print

به گزارش روابط عمومی زندان های استان ایلام – در ادامه بازدیدهای نوروزی و بررسی وضعیت زندان ها، از بازداشتگاه و زندان شهرستان دره شهر دیدن شد.
عبدالمجید کشوری مدیرکل زندان های استان ایلام در بازدید از زندان شهرستان دره شهر و بازداشتگاه با زندانیان و سربازان وظیفه دیداری چهره به چهره داشت و ضمن استماع اظهارات آنها، در خصوص رعایت قوانین و مقررات و برنامه های هدفمندی که برای سال نو تدوین شده است به بیان سخن پرداخت.


کشوری در دیدار با زندانیان شهرستان دره شهر اذعان داشت: اجرای فعالیت های اصلاحی و تربیتی با رویکردهای مختلف می بایست توام با اثربخشی بوده و نتیجه آن، اصلاح و بازگشت سالم زندانیان به جامعه باشد. وی افزود: تدوین هدفمند اقدامات تأمینی و تربیتی و بهره مندی از خط مشی سازمانی، مجموعه را به سوی رشد و ترقی سوق می دهد.


ایشان در ادامه با حجه الاسلام والمسلمین قنبربیگی امام جمعه شهرستان دره شهر دیدار کرد و در خصوص توسعه فعالیت های فرهنگی و تربیتی و همچنین بهره مندی از آموزه های دینی در راستای بازپروری زندانیان بحث و گفتگو کرد.


مدیرکل زندان های استان ایلام در دیدار با متهمین بازداشتگاه نیز عنوان نمود: تعیین تکلیف پرونده های قضایی متهمین، همواره در دستور کار مددکاران و مسئولین اجرای احکام زندان ها بوده که با همکاری و تعامل مراجع قضایی ساماندهی می گردند وی اعمال سیاست های کاهش جمعیت کیفری و بررسی مشکلات زندانیان را در تقلیل آسیب های رفتاری و پرخطر زندانیان موثر دانست.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*