اخبار کوتاه

بازدید مدیرکل زندان های همدان از زندان تویسرکان

image_pdfimage_print

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های همدان ، پژمان پروین مدیر کل زندان های همدان به همراه مسئولان ستادی اداره کل  در زندان تویسرکان حضور یافت  و از کلیه قسمت های این مجموعه  بازدید  کرد.

مدیرکل زندان های همدان در ادامه در جمع مددجویان زندان تویسرکان حضور و ضمن دیدار چهره به چهره از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنان قرار گرفت و دستور لازم را برای رسیدگی به مشکلات ارائه کرد .

وی درادامه در جمع کارکنان زندان تویسرکان ضمن قدردانی از زحمات آن ها  نکاتی را   یاد آور شد.

پروین ،شغل زندانبانی را یکی از شغل های  سخت برشمرد و افزود :  زندانبانان و رسالتی که کارکنان مجموعه زندان بر عهده دارند از حیث معنوی از جایگاه و ارزش بسیار والایی برخوردار است.

 

وی افزود : هنر ما در زندان  خدمت به مددجویان است و  هدف از نگهداری زندانیان، اصلاح و بازپروری شخصیت آن  ها و توانمند سازی آنان برای بازگشت سعادتمندانه به جامعه است .

 

مدیرکل زندان های همدان در بخش دیگری از سخنان خود با توجه به ماهیت و سختیهای کار در زندان  ،افزود : برای  جلوگیری ازبروز تنش ها واسترس ، از انتقال    مسائل  و مشکلات کاری به محیط خانواده و زندگی خود داری کنیم.

 

وی ادامه داد :نیروی انسانی از با‌ارزش‌ترین منابع در سازمان می‌باشند که هماهنگی میان آنها و به‌کارگیری صحیح  آنان همراه با دیگر اجزای سازمان‌  ‌، می‌توان اهداف سازمانی را تحقق بخشید.

 

مدیرکل زندان های همدان اظهار کرد :یکی از مباحثی که در این زمینه باید بررسی شود‌، قراردادن افراد در جایگاه‌های مناسب با توانایی و تجارب و قابلیت آنهاست و این فرآیند در قالب نظام شایسته‌سالاری  بررسی می‌شود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*