اخبار کوتاه

بازدید مدیر حوزه های علمیه و مدیرکل اداره تبلیغات اسلامی از مجتمع حرفه آموزی ایلام

image_pdfimage_print

به گزارش روابط عمومی زندان های استان ایلام – حجه الاسلام والمسلمین مرادبیگی مدیر حوزه های علمیه استان و حجه الاسلام والمسلمین فتاحی مدیرکل اداره تبلیغات اسلامی از مجتمع حرفه آموزی و کاردرمانی بازدید کردند.


در ابتدای این بازدید از وضعیت مجتمع و اقدامات تأمینی و تربیتی دیدن شد و با سربازان وظیفه و زندانیان دیداری چهره به چهره صورت گرفت. عبدالمجید کشوری مدیرکل زندان های استان ایلام به شرحی از فعالیت های اصلاحی و تربیتی و برنامه های مدون سازمانی در راستای بازگشت سالم زندانیان به جامعه پرداخت و همکاری بین بخشی را در پیشبرد اهداف سازمانی و ترقی مجموعه اثربخش دانست.


حجه الاسلام والمسلمین مرادبیگی وضعیت بهداشتی زندان و اجرای اقدامات تربیتی را مطلوب ارزیابی کرد و به توسعه آموزه های قرآنی و ارتقاء آگاهی های اعتقادی زندانیان تأکید داشت. ایشان تلاش سنگر بانان اصلاح و تربیت را ارزشمند و قابل تحسین خواند و برای همکاری روز افزون در بازپروری زندانیان و تقویت فعالیت های فرهنگی، قول مساعد داد.


حجه الاسلام والمسلمین فتاحی نیز که در ترویج فرهنگ قرآن و نماز همواره دست یارای زندانبانان بوده است ضمن ابراز خرسندی از نشانه های مطلوب تاثیر قرآن و نماز در بین زندانیان، اذعان داشتند: اجرای برنامه های اصلاحی با رویکرد مذهبی و توجه به معنویات، در بازسازگاری اجتماعی زندانیان تاثرگذار است.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*