اخبار کوتاه

بازدید مدیر کل زندان های استان از زندان یاسوج

image_pdfimage_print

اسماعیل جمیاری مدیر کل زندان های کهگیلویه وبویراحمد با حضور در زندان یاسوج از بخشهای مختلف اداری، اجرایی ، خدماتی و اندرزگاهی بازدید و با زندانیان دیدار کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای کهگیلویه وبویراحمد اسماعیل جمیاری مدیر کل زندان ها با حضور در اندرزگاه های مختلف زندان یاسوج از نزدیک با زندانیان دیدار و گفتگو کرده و ضمن استماع مسائل و درخواست های آنان، دستورات لازم را جهت رسیدگی به موارد مطرح شده صادر کرد.
همچنین وی از بخش‌های مختلف اداری اندرزگاهی و خدماتی زندان نیز بازدید و با توضیحات بیژن شجاعیان رئیس زندان در جریان آخرین اقدامات و برنامه‌های تامینی و تربیتی زندان قرار گرفت و در نهایت دستورات لازم را جهت شتاب بخشی به امور اجرایی زندان ابلاغ کرد.
مدیرکل زندانهای استان با حضور در گیتهای نگهبانی و در دیدار با کارکنان؛ ضمن تشکر از حضور و تلاش و موثر آنان در اجرای برنامه های زندانبانی و اصلاحی تربیتی، بر ضرورت رعایت حقوق شهروندی زندانیان و ارتقاء برنامه های جاری در زندان توام با نظم، انضباط و امنیت تاکید کرد.
اسماعیل جمیاری همچنین در دیدار با زندانیان اندرزگاههای مختلف نقش برنامه‌ریزی و غنی سازی اوقات فراغت زندانیان در محورهای مختلف را مورد اشاره قرار داد و خطاب به آنان خاطرنشان ساخت : در حوزه فعالیتهای مذهبی و قرآنی باید ضمن توسعه و فراگیر نمودن آن در اندرزگاههای مختلف بر رعایت نظم و برنامه های امور زندان نیز توجه وافر داشت تا ضمن ارتقاء امنیت و آرامش در زندان اهداف تربیتی دین محور بدرستی محقق شود
وی در فضائی صمیمی شاخصهای رفتار یک زندانی نادم از بزه، هنجار پذیر و همراه با نظم و مقررات زندان را توصیف کرد و افزود: زندانیان تلاش کنند با تدبر و تفکر صحیح در بازاجتماعی شدن خود و ندامت از بزهکاری را تقویت و عمل به تکلیف فردی و اجتماعی را شناخته و بدرستی رعایت کنند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*