اخبار کوتاه

بازدید مدیر کل زندان های هرمزگان از بازداشتگاه قشم

image_pdfimage_print

مدیرکل زندان های هرمزگان از بازداشتگاه قشم بازدید و از نزدیک با کارکنان، سربازان وظیفه و مددجویان گفتگو کرد و به بررسی درخواست ها و مشکلات آنان پرداخت.

استادی در دیدار با کارکنان بر رعایت نظم و انضباط تاکید کرد و از آنان خواست در جهت کاهش جمعیت کیفری و رفع مشکلات مددجویان تلاش بیشتری کنند.

وی در ادامه در جمع پرسنل وظیفه هم حضور یافت و گفت: سربازان وظیفه از ارکان تامین امنیت در زندان ها هستند و باید با آگاهی و هوشیاری و در چارچوب قوانین و مقررات در محل خدمت حاضر بود.

مدیرکل زندان های هرمزگان از قسمت های مختلف بازداشتگاه هم بازدید و به صورت چهر به چهره و در یک نشست صمیمی با مددجویان دیدار کرد و به بررسی مشکلات آنان پرداخت .

استادی در ادامه وضعیت ساختمان جدید اداری بازداشتگاه و پیشرفت این پروژه را مورد بررسی قرار داد و گفت:این ساختمان در ۲طبقه ساخته می شود که شامل آسایشگاه سربازان، آشپزخانه، انبار، سه واحد سوئیت ملاقات شرعی و قسمت اداری است و درصورت تامین اعتبار سال آینده به بهره برداری می رسد.

مدیر کل زندان های استان با دادستان شهرستان قشم هم دیدار کرد و گفت: باید به سمت حبس زدایی حرکت و از همه ظرفیت های قانونی برای کاهش هدفمند جمعیت کیفری استفاده کرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*