اخبار کوتاه

بازدید مدیر کل صدا وسیمای مرکز استان بوشهر از زندان مرکزی بوشهر

image_pdfimage_print

به گزارش رابط عمومی اداره کل زندانهای استان بوشهر ، در راستای اجرایی نمودن دستورالعمل سازمان زندانها و به منظور راه اندازی سیستم مرکزی صداوسیما در زندان بوشهر ، به دعوت رئیس زندان ، مدیر کل صداوسیمای مرکز بوشهر به همراه قائم مقام و تمامی معاونین در این زندان حضور و ضمن بازدید از فضای موجود ، تمهیدات لازم جهت این موضوع اندیشیده و ارائه گردید.

اوستاد ، رئیس اداره زندان مرکزی بوشهر هدف از ایجاد سیستم مرکزی صداوسیما را متمرکز نمودن فعالیتها و انعکاس برنامه های انجام شده در مجموعه بیان نموده و عنوان کرد : این مقوله می تواند تنوع محسوسی در برنامه های فعلی ایجاد و نشاط و شادی مضاعفی را در بین زندانیان به وجود آورد .

وی افزود : صداوسیما به دلیل فراگیر بودن می تواند نقش موثری را در ایجاد نشاط اجتماعی ایفا کند و منشا همدلی گردد .

ناظر ، مدیر کل صداوسیمای مرکز بوشهر نیز با استقبال از این موضوع و قول مساعد جهت همکاری همه جانبه ، معاون فنی خود را مامور انجام اقدامات مربوطه نموده تا با مراجعه مجدد این مقوله در زندان بوشهر عملی گردد .

در این بازدید معاونین مدیر کل صدا وسیمای استان و معاون سلامت و اصلاح و تربیت زندانهای استان ، رئیس اداره سلامت و مسئول روابط عمومی اداره کل نیز حضور داشتند .

قابل ذکر است مهمانان با حضور در کارگاه صنایع دستی ، فعالیتهای موجود را بسیار بااهمیت و مطلوب قلمداد و نظر به بومی و سنتی بودن آثار ، اظهار کردند من بعد جهت نماد برنامه های مختلف فرهنگی ، سفارش کار را به این کارگاه خواهند داد .

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*