بازدید مدیر کل فرهنگی سازمان زندان های کشور از‎ ‎کانون اصلاح ‏وتربیت خراسان رضوی

image_pdfimage_print

حجت الاسلام رستمی مدیر کل فرهنگی و تربیتی سازمان زندان های کشور به همراه آقایان همایونی مسئول تربیت بدنی سازمان زندان ها و جمشیدی مدیر کل زندان های خراسان رضوی از کانون اصلاح و تربیت به جهت ارزیابی و نظارت بر فعالیت های  فرهنگی و تربیتی و تربیت بدنی بازدید به عمل آوردند .

در این بازدید  ابتدا در نشستی مرتضی فرشته مقدم سرپرست کانون اصلاح و تربیت به تبیین اهداف و برنامه های فرهنگی و تربیتی کانون اصلاح و تربیت پرداخت .

وی با اشاره به اهمیت توسعه برنامه های فرهنگی در کانون گفت : اصلاح و تربیت که از جمله رسالت های اصلی سازمان زندان هاست بدون اجرای برنامه های متنوع و گسترده فرهنگی غیر ممکن است  .

وی افزود : باور ما این است که تامین و تربیت دو بال سازمان در اهداف کلان اصلاحی است و باید همه ارکان مجموعه یاور مجموعه فرهنگی و خود را جزوی از بدنه فرهنگی بدانند چراکه به همان میزان که زمینه تربیتی فراهم باشد سایر مشکلات زندانبانی کاهش می یابد .

در حاشیه این بازدید جمشیدی مدیر کل زندان های خراسان رضوی نیز در خصوص برنامه های فرهنگی و تربیتی زندان ها گفت :زندانبانی تلفیقی از تامین امنیت و اصلاح و تربیت است و زندان های استان و خصوصا کانون اصلاح و تربیت با همگرایی و تعامل خوب بین تمام ارکان کانون این برنامه ها را رو به جلو میبرد .

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*