اخبار کوتاه

با کمک خیرین؛ درخت آرزوی فرزندان مددجویان زندان کرمان به بار نشست

image_pdfimage_print

مدیر کل زندان‌های استان کرمان گفت:انسان‌های بزرگ در اندیشه دیگران، جاودانه هستند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های استان کرمان، رمضان امیری در مراسم تجلیل از خیرین جشن گلریزان ویژه«درخت آرزوها» که با حضور سالاری دادستان عمومی و انقلاب کرمان، موسوی‌قوام مدیرنمایندگی ستاد دیه استان، موسی پورمدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمان، اعضای هیات امنای ستاد دیه، بخشدار راین، جمعی از خیرین و خانواده مددجویان نیازمند برگزار شد، اظهار کرد: نقش خیرین در گره‌گشایی از کار افراد نیازمند هر روز پررنگ‌تر می‌شود و شاهد حضور صمیمی آن‌ها در مراسم نیکوکاری هستیم.

وی با بیان این‌که خدا با دست خیرین گره از مشکل نیازمندان می‌گشاید، افزود: خیرین و متدینین کرمانی همواره در صحنه‌های کمک به هم‌نوع و دستگیری از نیازمندان پیش‌قدم بوده‌اند.

مدیر کل زندان‌های استان کرمان بیان داشت: مجموعه قضایی استان و در راس آن رئیس کل دادگستری و دادستان همواره نگاه حمایتی به مددجویان و خانواده آن‌ها داشته‌اند و با این دیدگاه تاکنون اقدامات موثری برای رفع مشکلات خانواده مددجویان انجام شده است.

وی اظهار کرد: امروز بهترین تدبیرها از سوی دستگاه قضایی استان برای زندانیان تعریف شده است و اگر کسی به دنبال آزادی از زندان و حضور در کنار خانواده خود باشد می‌تواند از این امتیازات استفاده کند.

امیری از برگزاری ۳۱ جشن گلریزان در ماه مبارک رمضان در سطح استان کرمان خبر داد و گفت: در این جشن‌ها قریب ۱۰ میلیارد تومان از سوی خیرین تعهد شد که با تحقق آن، زمینه آزادی ۲۷۰ مددجوی زندان‌های استان فراهم می‌شود.
وی مردم و خیرین را بزرگ‌ترین پشتیبان اداره کل زندان‌ها و حامی مددجویان دانست و افزود: امیدواریم با کمک‌های خیرین بتوانیم بر بحث اصلاح و تربیت مددجویان و آسیب‌هایی که خانواده آن‌ها را تهدید می‌کند بیشتر متمرکز شویم.
مدیر کل زندان‌های استان کرمان با اشاره به برگزاری ویژه‌برنامه «درخت آرزوها» همزمان با جشن‌های گلریزان، یادآور شد: کودکانی که پدر آن‌ها در زندان به سر می‌برد با نوشتن نامه‌، آرزوهای خود را به خیرین اعلام کردند و خیرین بزرگوار به این آرزوها جامه‌ عمل پوشاندند.

وی بیان داشت: با کمک خیرین در راستای تحقق آرزوی فرزندان مددجویان زندان‌های کرمان ۳ دستگاه یخچال، ۴ دوچرخه، ۲ دستگاه تلویزیون، ۲ دستگاه ماشین لباس شوئی ، ۲ دستگاه پنکه، یک دستگاه آتاری، یک عروسک، یک اُرگ، ۲ دستگاه کولر آبی، یک عدد گوشی تلفن همراه، ۲ دستگاه تبلت ، ۵ کمک هزینه نقدی سفر مشهد مقدس، کمک هزینه تحصیل و درمان و … به خانواده مددجویان اهدا شد .

امیری تصریح کرد: انجام هر کار خیر نیرو و توان مضاعفی به فرد نیکوکار می‌بخشد و انرژی کارهای خیر به زندگی او نشاط می‌بخشد.

گفتنی است در پایان این مراسم ضمن اهدای هدایا به فرزندان مددجویان، از خیرینی که زمینه تحقق این آرزوها را فراهم کرده بودند نیز با اهدای گل و لوح تقدیر قدردانی شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*