برترین های مسابقات پهلوانی و زورخانه ای زندانیان کشور مشخص شد

برترین های دومین دوره مسابقات پهلوانی و زورخانه ای زندانیان مرد  کشور مشخص شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های استان یزد، دومین دوره مسابقات پهلوانی و زورخانه ای زندانیان مرد کشور باحضور ۲۶ استان به میزبانی استان یزد برگزار شد

ورزشکاران طی دو روز در سه شاخه هنرهای فردی زورخانه ای،کشتی پهلوانی و ورزش تیمی زورخانه ای با یکدیگر به رقابت پرداختند که برترین های مسابقات به شرح زیر معرفی شدند:

 

  • رشته کشتی پهلوانی

در رشته کشتی پهلوانی  ورزشکاران در اوزان ۷۰ ، ۸۰ و ۸۰+ کیلوگرم با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان

در وزن ۷۰ کیلوگرم

مرادی از استان مرکزی مقام اول،

رستمی از قزوین مقام دوم

گودرزی از یزد و  فلاوند از سیستان و بلوچستان مقام سوم مشترک را بدست آورند

 

در وزن ۸۰ کیلوگرم نیز به ترتیب

جعفری از زنجان

میرعلایی از خوزستان

گروکانی از قزوین و  قنبری از یزد

مقام های اول تا سوم وسوم مشترک را بدست آورند.

در وزن ۸۰+ کیلوگرم هم

مقام اول را  نوری زاده از آذربایجان شرقی به خود ا ختصاص داد

باطیه از قزوین نیز به مقام دوم دست یافت

و عمرانی از زنجان و  علیزاده از تهران مقام سوم مشترک را بدست آوردند

 

  • رشته تیمی زورخانه ای

در رشته تیمی زورخانه ای ۹ استان با یکدیگر رقابت کردند  که در نهایت

کرمانشاه مقام اول ،

یزد مقام دوم  ،

اصفهان مقام سوم و مرکزی مقام سوم مشترک را بخود اختصاص دادند

 

  • رشته چرخ چمنی

در رشته چرخ چمنی ۱۴ ورزشکار با یکدیگر به رقابت پرداختند که در نهایت

امیر  فاطمه از اصفهان مقام اول،

افروزه از کرمان مقام دوم،

تکاور از کرمانشاه مقام سوم و  بهرامی از چهارمحال بختیاری مقام سوم مشترک را بخود اختصاص دادند.

 

  • رشته میل بازی

در رشته میل بازی ۱۱نفر شرکت نمودند که در پایان مقام اول تا سوم و سوم مشترک  به ترتیب به

شهزادی از اصفهان،

زارعی سعادت از چهارمحال بختیاری،

مهتاب از خراسان جنوبی و  رستمی از قزوین تعلق گرفت

 

  • رشته کباده

در رشته کباده ۲۱ ورزشکار از ۲۱ استان شرکت نمودند که پس از رقابت و کسب امتیاز به ترتیب

علی مائدی از اصفهان ،

رستمی از مرکزی،

مهدی از کرمانشاه

ولیجانی از همدان بعنوان نفرات اول تا سوم و سوم مشترک معرفی شدند.

 

  • رشته سنگ

در رشته سنگ،  پس از رقابت ۲۱ ورزشکار با یکدیگر

باطیه از قزوین بعنوان نفر اول،

دهقانی از یزد بعنوان نفر دوم،

یوسفی نژاد از سمنان بعنوان نفر سوم و  زندی از کردستان  بعنوان نفر سوم مشترک معرفی شدند.

 

  • رشته چرخ تیز

در رشته چرخ تیز پس از رقابت ۲۱ ورزشکار که در روز پایانی مسابقات انجام گرفت

طاهر از استان مرکزی مقام اول،

فلاحی زاده از یزد مقام دوم،

سلیمی از کرمانشاه مقام سوم و علیجانی از قزوین مقام سوم مشترک را بخود اختصاص دادند.

 

  • رشته میل سنگین

رشته میل سنگین  آخرین رشته ای بود که ۱۹ ورزشکار در آن به رقابت پرداختند و در نهایت

افتخاری فرد از اصفهان مقام اول،

اسلامی از خراسان جنوبی مقام دوم،

نادری از استان مرکزی مقام سوم و

طهماسبی از کرمانشاه مقام سوم مشترک را بخود اختصاص دادند

 

2M3A0837 2M3A0876 2M3A0906 2M3A0915 2M3A0920 2M3A0949  IMG_1064 IMG_1094 IMG_1122 photo_2017-08-10_10-37-47

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*