اخبار کوتاه

برگزاری دوره آموزشی فعالان نماز ویژه معاونین سلامت اصلاح و تربیت و روسای زندانهای مرکزی استان های سراسر کشور

image_pdfimage_print

به گزارش دفتر امور فرهنگی و تربیتی سازمان ، دوره آموزشی فعالان نماز با حضور ۸۰ نفر از معاونین سلامت اصلاح و تربیت و روسای زندانهای مرکزی استانهای سراسر کشور در مجموعه آموزشی ستاد اقامه نماز کشور در مشهد مقدس برگزار گردید .

حجت الاسلام ربانی دبیر اقامه نماز ستاد سازمان و معاون مدیر کل فرهنگی و تربیتی در این باره بیان داشت : این دوره آموزشی در راستای اجرای مفاد توافق نامه منعقده فی مابین سازمان زندانها و ستاد اقامه نماز کشور برگزار شد و هدف از آن ترویج فرهنگ اقامه نماز در بین مدیران ادارات کل و زندانها می باشد.

وی افزود : یکی از دغدغه های اصلی ما جذب زندانیان به برنامه های فرهنگی و تربیتی بخصوص نماز و قرآن است ، چرا که اعتقاد داریم به وسیله نماز و قرآن می توان در جهت اصلاح و تربیت گام برداشت .

شایان ذکر است در اثنای برگزاری این دوره آموزشی ، نشست پرسش و پاسخ نیز با حضور آقای قهرمانی معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان نیز برگزار گردید و شرکت کنندگان در دوره ، سئوالات خود پیرامون مباحث مربوط به حوزه فعالیت خود در استان را از معاون سازمان پرسیدند و ایشان نیز با سئوالها پاسخ گفتند.

شایان ذکر است در روز انتهایی این دوره آموزشی ، نشست مشترکی نیز در خصوص مباحث فرهنگی و تربیتی ، اشتغال و حرفه آموزی ، اقدامات حمایتی و بهداشت و درمان زندانها با حضور مدیران کل حوزه سلامت اصلاح و تربیت سازمان برگزار شد و نقاط قوت اقدامات سال جاری و برنامه های مدنظر سال ۹۸ و تهدیدها و کاستی های موجود در این ۴ حوزه مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*