اخبار کوتاه

برگزاری مراسم تودیع و معارفه مدیر اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی فشافویه

image_pdfimage_print

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان تهران با حضور مدیر کل زندانهای استان مراسم تودیع و معارفه مدیر اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی فشافویه برگزار گردید .

مدیر کل زندانهای استان ضمن اشاره به رعایت حفظ حقوق شهروندی مددجویان در سطح زندانهای استان بر ابعاد مختلف جسمانی و روانی مددجویان محبوس در زندانها اشاره نمود و گفت : به هر صورت مددجویانی که در زندانها به سر می برند از جامعه آزاد بنا بر تشخیص صاحب نظران مراجع قضایی مطرود و از نوعی محرومیت مادی و معنوی رنج می برند و بازپروری و باز اجتماعی نمودن این طیف از جامعه کار سهل و آسانی نمی باشد ؛ و بر همین اصل بر همگان مبرهن است که شغل زندانبانی از مشاغل طاقت فرسا است .

مصطفی محبی در ادامه به نقش فضای مجازی و آگراندیسمان نمودن اخبار مربوط در زندانها توسط معاندین و مغرضین داخلی و خارجی پرداخت و ادامه داد : زندانهای استان تهران با توجه به جمعیت کیفری و نوع جرایم موجود غیر قابل مقایسه با سایر زندانهای استان های کشور می باشد که همواره از سوی اصحاب رسانه دارای جذابیت خبری بوده که این مساله مسئولین و کارکنان زندانهای استان را بر آن می دارد تا با حساسیت بیشتری به فعالیت های زندانبانی بپردازند .

وی زندانها را در هر زمان و مکانی  آبستن حوادث احتمالی دانست و افزود : مسئولین ستادی و اداری در رده های بالاتر بر اهمیت و مخاطره آمیز بودن پست های مختلف در زندانها واقف بوده و پیگیر مطالبات مشروع اداری و معیشتی آنان می باشند و این خطای فکری که مسئولین به چالش های کارمندان اداره متبوع خویش نمی پردازند را امری مردود دانست .

 

مدیر کل زندانهای استان تهران همچنین از زحمات و خدمات صورت گرفته در زمینه معتادان متجاهر (ماده ۱۶) توسط مسئولین ذی ربط در اردوگاه را بنا به اذعان بازدید کنندگان و مدعوین مطلوب دانست و نسبت به اقدامات صورت گرفته مراتب قدردانی خویش را از همکاران شاغل در این بخش اعلام نمود .

 

مصطفی محبی درحاشیه این  بازدید با تعدادی از همکاران و همچنین پرسنل وظیفه یگان حفاظت به صورت چهره به چهره با هدف رسیدگی به مشکلات آنان به گفتگو پرداخت و با بازگو نمودن شبانه روزی بودن فعالیت های زندانبانی بر بازدیدهای مکرر از اماکن مختلف تحت مسئولیت خویش و بر بکارگیری بصیرت شغلی مضاعف تاکید کرد.

 

در پایان محبی با تشکر از زحمات شمس زارع با اهداء حکم مسئولیت عباس اسکندری را به عنوان مدیر اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی فشافویه معارفه کرد .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*