اخبار کوتاه

تأکید مدیرکل زندان های سیستان و بلوچستان بر رعایت حقوق شهروندی زندانیان

image_pdfimage_print

طی مراسمی که با حضور دکتر ناصر سلیمانی مدیرکل زندانهای سیستان و بلوچستان، حکمتیان دادستان دادسرای عمومی و انقلاب و مولوی حسین زهی امام جمعه مسجد حنفاء خاش برگزار شد ، غلامعلی هادی فر به عنوان سرپرست زندان خاش معرفی و از زحمات حسن میر رئیس سابق زندان قدردانی گردید.
درابتدای این مراسم مولوی حسین زهی نکاتی در خصوص عدالت اداری ،حل و فصل مشکلات با تعامل و توجه بیشتر به شوراهای حل اختلاف بیان نمود.
همچنین دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان از تعامل خوب زندان با حوزه قضایی در راستای کاهش چشمگیر جمعیت کیفری تقدیر و تشکر نمود.
مدیرکل زندانهای استان هم در سخنانی با اشاره به اهمیت اجرای برنامه های فرهنگی ،قرآنی و دوره های حرفه آموزی در زندانها اظهار داشت:تلاش می کنیم با هدفمند کردن و اولویت بندی برنامه های اصلاحی و تربیتی زمینه بازگشت سعادتمندانه مددجویان را به جامعه فراهم کنیم.
دکتر سلیمانی همچنین بهره مندی زندانیان از حقوق شهروندی را حق اولیه آنها دانست و با تاکید بر اخلاق مداری در برخورد با مددجویان ، خواستار رعایت بیش از پیش  شان و کرامت انسانی زندانیان شد.

حسن میر رئیس سابق زندان هم گزارشی از فعالیت های انجام شده در دوران مسئولیت خود ارائه نمود.
غلامعی هادی فر سرپرست جدید زندان خاش هم با تشکر از اعتماد مدیرکل زندانهای استان گفت: سعی می کنیم با تلاش و توکل برخدا و توسل به ائمه اطهار علیهم السلام در اجرای برنامه های سازمانی گام های خوبی برداریم.

   

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*