اخبار کوتاه

تاکید مدیرکل زندان های هرمزگان بر احیای باشگاه فرهنگی و ورزشی تربیت بندرعباس

image_pdfimage_print

 

مدیرکل زندان های هرمزگان گفت: امکانات بسیار مناسبی در باشگاه فرهنگی و ورزشی تربیت بندرعباس فراهم شده است و باید هر چه زودتر این باشگاه احیا شود.

 

علی استادی در نشستی که با حضور معاونین، روسای حفاظت و بازرسی و مسئولان فرهنگی و ورزشی زندان های استان برگزار شد افزود: باید با تعیین هیات مدیره و مدیرعامل، این باشگاه را فعال و در سطح استان مطرح کرد.

 

وی بیان داشت: هم اینک این باشگاه از زمین چمن بسیار مناسب و استاندارد برخوردار است که باید با برنامه ریزی مناسب و هدفمند از این امکانات به نحو مناسبی بهره برداری کرد.

 

مدیرکل زندان های استان تصریح کرد: برای ارتقاء روحیه و نشاط و شادابی کارکنان، سربازان وظیفه و مددجویان باید برنامه های ورزشی را در دو حوزه همگانی و قهرمانی هدف گزاری کرد.

 

استادی گفت: باید برای توسعه فعالیت های ورزشی در زندان ها  با مسئولین ورزش استان تعامل خوب و سازنده ای داشت تا برنامه های ورزشی در زندان ها توسعه و به نحو مطلوبی اجرا شود.

 

گفتنی است در تاریخ ۳۰ دی سال ۱۳۷۳ وقتی که دربی ۳۹ و مسابقه نیمه نهایی لیگ آزادگان به علت جنجال بازیکنان استقلال و پرسپولیس و ورود تماشاگران به زمین نیمه تمام ماند، با حکم فدراسیون فوتبال در ورزشگاه بدون تماشاگر تربیت بندرعباس که آن موقع با نام “آزادی” فعالیت می کرد، برگزار شد.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*