اخبار کوتاه

تجلیل ازخادمین نماز و قاریان قرآن با حضور مدیر کل زندان های کرمان

image_pdfimage_print

طی مراسمی با حضور رمضان امیری مدیر کل زندان های استان ، معاونین، و روسای ستادی اداره کل زندانها ، از خادمین و فعالان نماز و قاریان قرآن اداره کل زندانها با اهدای لوح تقدیر و هدیه تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان کرمان : رمضان امیری در این مراسم ضمن تشکر از اقدامات انجام گرفته در حوزه نماز و اشاره به زحمات کارکنان در اداره کل زندانهای استان با ذکر احادیثی به اهمیت امر اقامه نماز و تاکید بر نماز اول وقت و نماز جماعت اشاره نمود.
مدیرکل و رئیس ستاداقامه نماز زندانهای استان کرمان به الزام و اهمیت حفظ وحدت اسلامی در جامعه و زندانها اشاره نمود و اظهار داشت : انتظاردارم همانند گذشته تمام همکاران و مسئولین زندانهای استان در امر اقامه نمازجماعت همت نمایند.

در ادامه نیک نام رئیس اداره فرهنگی و تربیتی اداره کل زندانهای استان ضمن ارائه گزارشی در خصوص اقامه نماز در زندانهای استان گفت: اداره کل زندانها در سال گذشته در ارزشیابی صورت پذیرفته در حوزه نماز در بین دستگاههای اجرایی استانی و کشوری موفق به کسب رتبه برتر گردیده که این جای تقدیر تقدیر و تشکر از کارکنان را دارد .

وی ضمن اشاره به آیه ۴۱ سوره حج افزود : نماز ستون دین ، وسیله تقرب به خداوند سبحان و معراج مومن است هر کس نمازش مورد قبول خداوند قرار گیرد سایر اعمال خیر وی هم مورد قبول قرار خواهد گرفت و از همکاران خواست در امر نماز حضور پر رنگ تری داشته باشند .

شایان ذکر است در پایان این مراسم با با اهدای لوح تقدیر و هدیه از سوی مدیر کل زندانها از تعدادی از فعالان و خادمین امر نماز و قاریان قرآن در ماه مبارک رمضان تجلیل به عمل آمد .

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*