اخبار کوتاه

تقدیر دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان از عملکرد مدیر کل زندانهای لرستان

image_pdfimage_print

 درمان و حمایتهای اجتماعی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان لرستان

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان ، با حضور کلیه اعضای کمیته درمان و حمایتهای اجتماعی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان در مجتمع حرفه آموزی و کار درمانی خرم آباد برگزار شد.

بنا به همین گزارش در ابتدای این جلسه رضا محمدی اصل مدیر کل زندانهای لرستان ضمن ارائه خیرمقدم به کلیه اعضای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان ، شرحی از فعالیتهای انجام شده در زندانهای استان در خصوص پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر بیان کرد.

محمدی اصل عنوان کرد : خوشبختانه طی یکسال گذشته ما توانستیم در حوزه پیشگیری اولیه از اعتیاد ویژه زندانیان ، سربازان وظیفه و خانواده زندانیان ، اجرای کارگاههای آموزشی مهارتهای اساسی زندگی با محوریت آشنایی با مضرات مواد مخدر سنتی و صنعتی ، توسعه فعالیتهای کلینیک های مثلثی در راستای کاهش آسیبهای اجتماعی اقدامات مناسب و موثری انجام دهیم.

در ادامه مجتبی بیرانوند دبیر ستاد شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان با اشاره به فعالیتها و اقدامات زندانهای لرستان در خصوص پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر از رضا محمدی اصل مدیر کل زندانهای استان قدر دانی نمود و اذعان داشت علیرغم مشکلات و محدودیتهای فراوانی که مجموعه زندانها دارند اما خوشبختانه از بدو ورود محمدی اصل بعنوان مدیری مجرب که در حوزه های مختلف مدیریتی تجارب ارزنده ای دارند ، توانستند با شفاف سازی ،فعالیتهای انجام شده در حوزه زندانها را به معرض دید ناظرین قرار دهند.

بیرانوند تصریح کرد : با نظر به محدود یتهای ذکر شده تقاضای ستاد این است که در خصوص ورود تیم نظارتی به داخل زندانها جهت نحوه توزیع متادون در بین زندانیان نهایت همکاری بعمل آید.

در ادامه اعضای کمیته درمان و حمایتهای اجتماعی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان نقطه نظرات خود را در خصوص موارد مطرح شده محورهای جلسه بیان کردند.

در پایان کلیه اعضای کمیته از فعالیتهای حوزه بهداشت و درمان اردوگاه حرفه آموزی خرم آباد بازدید نموده و توضیحات لازم توسط نظری پور معاونت سلامت و کیانوش ناصری مسئول بهداشت و درمان اداره کل زندانهای لرستان به بازدید کنندگان ارائه شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*