اخبار کوتاه

تکریم و معارفه رئیس زندان مرکزی ایلام

image_pdfimage_print

به گزارش روابط عمومی زندان های استان ایلام- با حضور رئیس دادگاه انقلاب ایلام و قاضی اجرای احکام کیفری، صفدر فولادی به عنوان سرپرست زندان مرکزی ایلام منصوب گردید.
در آئین تکریم و معارفه رئیس زندان مرکزی از تلاش های چندین ساله محسن پیری رئیس سابق زندان مرکزی تقدیر شد و صفدر فولادی به عنوان سرپرست زندان مرکزی معرفی گردید. لازم به ذکر است صفدر فولادی پیش از این معاونت بازداشتگاه ایلام را برعهده داشت و در مراسم روز گذشته، محسن پیری به عنوان سرپرست معاونت اداری و مالی اداره کل زندان های استان منصوب شد.

از راست: محسن پیری – صفدر فولادی

در این مراسم حجه الاسلام والمسلمین تیموری کیا رئیس دادگاه انقلاب ایلام، لطفی کار قاضی شعبه سوم اجرای احکام کیفری، عبدالمجید کشوری مدیرکل زندان های استان، معاونین، روسای ستادی و مسئولین زندان های ایلام حضور داشتند.

از راست: حسین نعمتی- لطفی کار- حجه الاسلام والمسلمین تیموری کیا-عبدالمجید کشوری-صفدر فولادی-محسن پیری

کشوری در ابتدای این مراسم ضمن بیان احادیثی در خصوص مسئولیت پذیری و خدمت به مردم و همچنین تقدیر از تلاش های محسن پیری در سنوات گذشته و آرزوی بهروزی و موفقیت برای صفدر فولادی در سنگر جدید، بیان داشت: برای مدیریت اصولی و کاربردی، استفاده از خرد جمعی، تدبیر در امور، اخلاق مداری، پرهیز از خودخواهی، تفکر و تأمل و پرداختن به ایده های نو می تواند در انتخاب مسیر درست و پیشرفت مجموعه مثمر ثمر واقع گردد.


کشوری در حوزه زندانبانی به حفظ کرامت زندانیان و نگرش مثبت به آنها تأکید داشت و تصریح کرد: لازمه اثربخشی فعالیت های اصلاحی و تربیتی، بهسازی زندان ها و فضاهای نگهداری مطابق با اصول حقوق شهروندی زندانیان است وی افزود: پیاده سازی روش های نوین علمی در زندانبانی و تعامل مطلوب با مراجع قضایی، مسیر پیشرفت و ترقی را هموار می کند.


رئیس دادگاه انقلاب ایلام در ادامه، خدمات شبانه روزی و اقدامات نتیجه بخش محسن پیری را در طول دوران خدمتی به عنوان رئیس زندان مرکزی قابل تقدیر دانست و ضمن تبریک سِمت جدید به صفدر فولادی، برای ایشان نیز آرزوی موفقیت و سربلندی داشت.


تیموری کیا با اشاره به احادیثی از پیامبر اکرم (ص) در خصوص خدمت به خلق و توجه به مجموعه تحت نظارت، به حس مسئولیت پذیری و تعهد خدمتی در سنگر اصلاح و تربیت تأکید داشت و خواستار استمرار نظم و انضباط و همچنین ثبات امنیت در سطح زندان شد.
فولادی در ادامه از حُسن اعتماد مدیرکل زندان های استان و مسئولین قدردانی کرد و خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی را افتخاری ارزشمند دانست و تلاش خود را در راستای اجرایی نمودن برنامه های پیش بینی شده و دستیابی به اهداف سازمانی ضمن بهره مندی از ارشادات مدیریت مجموعه، معرفی کرد.


پیری نیز در پایان از همکاری و همدلی کارکنان زندان مرکزی که در سنوات گذشته همواره یار وفادار سنگر اصلاح و تربیت بوده اند تقدیر کرد و ضمن آرزوی بهروزی برای رئیس جدید زندان مرکزی، خواستار تعامل و همکاری مسئولین، مراجع قضایی و نهادهای ذیربط در راستای پیشبرد اهداف والای سازمانی شد.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*