حضور مددجویان کانون اصلاح و تربیت در جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان

image_pdfimage_print

مدیر کل زندان‌های استان تهران خبر داد: حضور مددجویان کانون اصلاح و تربیت در جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان

مدیر کل زندان‌های استان تهران از راه یابی مددجویان کانون اصلاح و تربیت به بیست و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان خبر داد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی اداره کل زندانهای استان تهران، مصطفی محبی با اعلام این خبر ضمن یادآوری رسالت اصلی اصلاح و تربیت در زندان‌های کشور به عنوان هدف غایی، گفت: حضور و فعالیت آزادانه مددجویان در عرصه‌های فرهنگی و هنری در سطح ملی و گاه بین المللی خط بطلانی بر عدم رعایت به اصطلاح حقوق بشری درمیان مددجویان زندان‌های کشور از سوی معاندین و غرض ورزان نظام اسلامی می‌باشد.

وی با اعلام خشنودی و تجلیل از فعالیت‌های صورت گرفته از سوی مسئولین مربوطه در کانون اصلاح و تربیت و نقش هنر در امر اصلاح و تربیت، افزود: نمایش ”الیور توئیست” در راستای شعار جشنواره “کودک و حقوق اجتماعی” و با عنایت به  نقش کودکان و نوجوانان در ”منشورحقوق شهروندی” از بین کارهای متقاضی حضور در بخش‌های غیر رقابتی جشنواره امسال انتخاب شده است.

 

بر اساس این گزارش، در این نمایش پنج نفر از نوجوانان پسر کانون اصلاح و تربیت تهران به کارگردانی اسماعیل فیروزی بر اساس طرحی از فرهاد درودگر و با بازیگردانی پارسا پولادوند ایفای نقش می کنند.

بیست و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان از ٢٩ آبان تا ۴ آذر در شهر همدان برگزار می‌شود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*