اخبار کوتاه

حضور معاون ستاد اقامه نماز کشور در بین مددجویان بازداشتگاه موقت کرمان

در راستای سیاست های عالی سازمان زندان ها مبنی بر بالا بردن سطح آگاهی مددجویان بازداشتگاه  موقت در خصوص نماز، مسعود دریسی معاون حجه الاسلام قرائتی رییس ستاد اقامه نماز کشور در جمع مددجویان و سربازان وظیفه بازداشتگاه حضور پیدا کرد .

 به گزارش روابط عمومی بازداشتگاه موقت : مهدی ولی اختیار آبادی رئیس بازداشتگاه موقت ضمن خیر مقدم به  دریسی معاون ستاد اقامه نماز کشور  ، گزارشی از عملکرد بازداشتگاه در خصوص  نماز ، فعالیت های فرهنگی و اقدامات انجام شده در این خصوص ارائه نمود.

در ادامه  دریسی در معیت رئیس  و مسئولین بازداشتگاه  از کلیه قسمت های این مجموعه بازدید نمود و پس از آن در جمع مددجویان بازداشتگاه در محل نمازخانه اندرزگاه به ایراد سخن پرداخت.

دریسی معاون ستاد اقامه نماز کشور در جمع مددجویان یکی از عوامل سعادت انسان را برگشتن به سمت خداوند و دوستی با خدا دانست و  گفت : نماز مثل انسان دارای  جسم و روح می باشد که  جسم نماز ارکان نماز می باشد و روح نمازخشوع و حضور قلب در نماز می باشد و نماز تنها فریضه ای است که در آن هم خدا با انسان صحبت می کند و هم انسان با خداوند و هر چیز که انسان نیاز دارد خدا در نماز قرار داده است.

در حاشیه این بازدید دریسی پس از بازدید از نمایشگاه و نمازخانه در محل آسایشگاه پرسنل وظیفه  بازداشتگاه به ایراد سخن  پرداخت.

درپایان معاون ستاد اقامه نماز کشور از کلیه اقدامات انجام شده در بازداشتگاه از زحمات رئیس و کارکنان بازداشتگاه تقدیر و تشکر نمود.

 

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*