اخبار کوتاه

خدمت به زندانیان فرصت مغتنمی است که خداوند در اختیار ما قرارداده است

image_pdfimage_print

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان زندان ها در حاشیه برگزاری دوره آموزشی مدیریت امور اجرایی نمازگفت: خدمت به زندانیان فرصت مغتنمی است که خداوند در اختیار ما قرارداده است و باید سعی کنیم از نظر معیشت و همچنین به لحاظ تقویت روحیه و پیوند مجدد آنان با خداوند ، اقداماتی موثری را انجام دهیم چرا که به فرموده امام حسین (ع) این فرصتها ، فرصت مغتنمی است که خداوند در اختیار ما قرارداده است .

وی در ادامه این جلسه که با شرکت معاونین اداری مالی و دبیران شورای اقامه نماز ادارات کل زندانهای سراسر کشور برگزار گردید افزود : طی ۵ سال گذشته ، وفاق و یکدلی در مجموعه معاونت توسعه و منابع سازمان بعنوان ستاد و شما معاونین اداری مالی در خط مقدم زندانها باعث شده است که نتایج مطلوبی در این حوزه حاصل شود. در این راستا مدیران کل استانی ما نقش مهمی در زمینه اطلاع رسانی در بین مسئولین استانی دارند و آنها باید بدانند که در حوزه خدمات رسانی به زندانیان چه اقدامات مهمی صورت گرفته است.

معاون سازمان زندان ها در ادامه بیان داشت : از شما می خواهم که بین اعتبارات و برنامه های حوزه خود تناسب سازی کنید . ما در قبال زندانیان و تامین حداقل نیاز معاش و زیستی آنها مسئولیم و باید ابتدا در زمینه تامین اسکان و بهداشت اولیه آنها عمل نمائیم و سپس با جدیت تمام در زمینه ترمیم روحیه معنوی آنان به ویژه ترویج فرهنگ نماز در بین آنها اقدام نمائیم. الان زمانی است که باید با یک کار جهادی ، فرهنگ ایثار، گذشت و همنوع دوستی را درون سیستم خود نهادینه کنیم .

در ادامه این جلسه زارع زاده مدیر کل دفتر برنامه ریزی ، نوسازی و تحول اداری و مدرسی ذیحساب و مدیر کل امور مالی سازمان نیز به بیان نقطه نظرات خود در حوزه مربوطه پرداختند.

در پایان این جلسه ، شرکت کنندگان پرسش های خود را مطرح کردند و معاون و مدیران ستادی به آنها پاسخ گفتند.

شایان ذکر است در ابتدای این جلسه حجت الاسلام ربانی معاون دفتر امور فرهنگی و تربیتی سازمان ، ضمن خیر مقدم به معاونین و مدیران کل ستادی و معاونین اداری مالی و همچنین دبیران شورای اقامه نماز ادارات کل زندانهای سراسر کشور به بیان گزارشی از عملکرد ستاد اقامه نماز سازمان پرداخت.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*