اخبار کوتاه

دادستان نهبندان در جمع زندانیان :اولین گام در تغییر مسیر زندگی و روی آوردن به زندگی سالم و بانشاط ،اراده و تلاش است

image_pdfimage_print

محمد رضا زنگویی رئیس زندان نهبندان در گفتگو با  مسئول روابط عمومی از حضور حمزه عبدالهی دادستان شهرستان و حسن احسان پور  قاضی ناظر زندان در این مرکز خبر داد.

زنگویی ، ضمن خیر مقدم وتقدیر از تلاش  مجموعه قضایی شهرستان در راستای کاهش جمعیت کیفری و  تسریع دررسیدگی به پرونده قضایی زندانیان درمعیت حمزه عبدالهی در جمع زندانیان حضور یافت .

عبدالهی ضمن تسلیت ایام ماه محرم به زندانیان  ،از تلاش مجموعه دادگستری شهرستان در زمینه رسیدگی به پرونده های زندانیان در راستای عدالت محوری و یکسان سازی خبر داد .

وی اولین گام در تغییر مسیر زندگی و روی آوردن به زندگی سالم و بانشاط را تصمیم گیری ، اراده و تلاش دانست و با اشاره به داستان حر در حادثه کربلا تصمیم گیری بموقع و اراده را عامل رسیدن به آزادی و آزادگی خواند و زندانیان را به درس گرفتن از زندگی این یار صدیق امام توصیه کرد و گفت:  کسب آگاهی  وعاقبت سنجی در هرکاری انسان را از گرفتار شدن در مشکلات نجات می دهد.

در حاشیه این گفتگو حسن احسان پور با حضور در دفتر شورا به درخواست های زندانیان رسیدگی کرد و حاصل کار شورای طبقه بندی اعزام ۲نفر از زندانیان به زندان باز و اعطای مرخصی به ۳۶نفر از محکومین واجد شرایط به مناسبت تاسوعا و عاشورای حسینی بود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*