اخبار کوتاه

دانشجوی واحد علوم و تحقیقات تهران، قبل از فوت،بدهی یک زندانی نیازمند را پرداخت کرد

image_pdfimage_print
دانشجوی واحد علوم و تحقیقات تهران، قبل از فوت، بدهی یک زندانی نیازمند را پرداخت کرد.

 

سجاد پوراحسان، دانشجویی که در حادثه دانشگاه علوم و تحقیقات تهران به دیدار حق شتافت، سه روز قبل از فوتش با پس اندازی که داشت، یکی از زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد استان تهران را پرداخت نمود.

به گزارش روابط عمومی نمایندگی ستاد دیه استان تهران، مصطفی محبّی با اعلام این خبر گفت: سجاد پوراحسان، یکی از دانشجویانی که در حادثه مصیبت بار دانشگاه علوم و تحقیقات تهران، به دیدار حق شتافت سه روز قبل از مرگش با مراجعه به محل این نمایندگی و بررسی پرونده های مختلف، یکی از پرونده ها را انتخاب نمود و بدهی آن زندانی را پرداخت کرد.

مدیر کل زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان تهران و نایب رئیس هیأت امناء ادامه داد: زندانی انتخابی مرحوم سجاد پوراحسان، راننده وانتی در یکی از شهرستانهای اطراف تهران بود که به دلیل بدهی سه میلیون و چهارصد هزار تومانی در زندان به سر می برد.

وی ادامه داد: این زندانی منزلی محقر در اطراف تهران بدون پیش پرداخت برای خود، همسر و دختر ۱۸ ساله اش اجاره کرده بود و منبع درآمدش میوه فروشی با آن وانت فرسوده بود ولی به خاطر دیسک کمر از چندی پیش قدرت کار نداشت.

نایب رئیس هیأت امنای نمایندگی ستاد دیه استان تهران همچنین گفت: این راننده با شکایت صاحبخانه مبنی بر اجاره های معوقه، راهی زندان شده و خانواده اش هیچ سرپناهی نداشتند. مرحوم سجاد پوراحسان وقتی پرونده این زندانی را دید، تمام پس اندازش را اهدا نمود تا بدهی وی را بپردازد.

روابط عمومی نمایندگی ستاد دیه استان تهران، ضمن تسلیت به خانواده داغدار این نیکوکار که به راستی نام خانوادگیش نیز نشان از روح احسان و بخشش در تربیتش دارد، برای آن مرحوم علوّدرجات و همنشینی با ائمه اطهار مسئلت می دارد.

عزیزان نیکوکار جهت اهدای کمک های مالی و آزادی زندانیان نیازمند واجد شرایط جرایم غیرعمد مانند امیر می توانند از طریق تماس با شماره تلفن ۸۸۸۶۱۸۷۰ و یا مراجعه حضوری به نشانی خیابان کریمخان زند، خیابان سنایی، نبش اعرابی ۶، پلاک ۲۵، طبقه سوم و همچنین به سایت نمایندگی ستاد دیه استان تهران (نشانیwww.tehipro.ir ) و یا لینک اطلاع رسانی @tehipro با فعالیتهای این نمایندگی و نیز نحوه ارسال کمکهای مالی و آزادی زندانیان استان آشنا شوند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*