اخبار کوتاه

در دیدار مدیرکل بهداشت و درمان زندان های کشور با مدیرکل پزشکی قانونی سیستان و بلوچستان عنوان شد : تاکید بر تعامل بیشتر و توسعه همکاری های پزشکی قانونی و اداره کل  زندان های استان

image_pdfimage_print

مدیرکل دفتر بهداشت و درمان سازمان زندان ها با مدیرکل پزشکی قانونی سیستان و بلوچستان دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار دکتر تشکریان گفت : این ملاقات مجالی مناسب برای بررسی راهکارهای بهتر همکاری است . وی  ضمن قدردانی از تلاش‌های ارزنده و تخصصی همکاران پزشکی قانونی در سراسر کشور، به کیفیت بالای ارائه خدمات علیرغم حجم کاری زیاد در پزشکی قانونی اشاره کرد و افزود:  بر اساس گزارشهای واصله تعامل و همکاری پزشکی قانونی استان با مجموعه زندان ها مناسب و قابل تقدیر است . وی در این نشست بر تعامل بیشتر و توسعه همکاری های پزشکی قانونی و زندان های استان تاکید کرد .

مدیرکل پزشکی قانونی سیستان و بلوستان نیز در صحبت های خود در این دیدار صمیمی به موارد تخصصی خدمات پزشکی قانونی اشاره نموده و نکاتی  را برای تعامل بیشتر با زندان های  استان یادآور شد. دکتر عبدی گفت : هدف ما در این اداره کل خدمت صادقانه مبتنی بر تخصص  و تعهد است و در تعامل با دستگاه‌های قضایی و علی الخصوص سازمان زندان ها  نهایت همکاری را معمول داشته و در جهت ارتقاء این همکاری و تعامل قدم برمی داریم.

همچنین در این دیدار دکترسلیمانی مدیرکل زندان های استان با تشکر از تعامل ارزنده مجموعه کارکنان پزشکی قانونی با زندان های تابعه  به بیان برخی مصادیق این تعاملات پرداخت و تاکید کرد: همکاری دستگاه های قضایی در سطح استان می تواند اثر خوبی بر بهینه سازی خدمت و تسریع در انجام امورات داشته باشد .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*