اخبار کوتاه
دیدار مدیرکل زندان های استان اردبیل با جانباز 70 درصد دوران دفاع مقدس
دیدار مدیرکل زندان های استان اردبیل با جانباز ۷۰ درصد دوران دفاع مقدس

در دیدار مدیرکل زندان های استان اردبیل با جانباز ۷۰ درصد دوران دفاع مقدس عنوان شد : مسوولین باید خود را خادم بی منت ملت بدانند

image_pdfimage_print

مدیرکل زندان های استان اردبیل با حضور در منزل جانباز ۷۰ درصد دوران جنگ تحمیلی از وی عیادت نمود و پای صحبت های این یادگار دوران دفاع مقدس نشست .

فتحی مدیرکل زندان ها به همراه تنی چند از اعضای شورای مرکزی پایگاه مقاومت بسیج اداره کل زندان های استان اردبیل و مدیرکل بنیاد شهید و ایثارگران استان با حضور در منزل سردار قادر مدبر جانباز ۷۰ درصد دوران دفاع مقدس و قهرمان چندین دوره پارا المپیک و بازیهای جهانی ضمن دیدار با وی با آرمان های انقلاب اسلامی ، شهداء و ایثارگران تجدید میثاق نمودند.

مدیرکل زندان های استان در این دیدار جانبازان و خانواده های معظم شهدا را ولی نعمتان انقلاب نامیدند و آزادی ، استقلال و جمهوریت نظام را مدیون از خود گذشتگی و ایثار این بزرگواران دانست.

فتحی در گفتگو با این جانباز قطع نخاع گفت : « شما عزیزان به دیدار های ما نیازی ندارید . بلکه ما مسوولین هستیم که محتاج دیدار با شما بزرگواران می باشیم تا یادمان نرود این مناصب با اهدای چه خون ها و جان هایی به دست مسوولین رسیده است . شما به تلکیف خویش در برابر انقلاب و ملت عمل کرده اید و بر سر عهد و پیمان خود استوار هستید . ما مسوولین نیز باید با کار جهادی و بی منت و خدمت به ملت در ادای وظیفه قصور نکنیم و خودمان را خادم ملت بدانیم . »   

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*