اخبار کوتاه

در دیدار مدیرکل زندان های ایلام و رئیس سازمان مدیریت برنامه و بودجه: ضرورت تخصیص اعتبار برای تکمیل فاز اول پروژه زندان جدید

image_pdfimage_print

به گزارش روابط عمومی زندان های استان ایلام – رایزنی ها برای اختصاص اعتبار به پروژه جدید زندان مرکزی ادامه دارد.
عبدالمجید کشوری مدیرکل و محسن پیری معاون اداری و مالی زندان های استان ایلام به همراه ذیحساب و کارشناس بودجه اداره کل در دیدار با قیصوری رئیس سازمان مدیریت برنامه و بودجه استان و مسئولین آن سازمان، خواستار تخصیص اعتبار برای تکمیل و بهره برداری از پروژه جدید زندان مرکزی شدند.
کشوری بیان داشت: سال ۱۳۸۲ کلنگ زندان جدید مرکزی ایلام در زمینی به مساحت ۲۰ هزار متر مربع به زمین زده شد که به دلیل عدم بودجه کافی فاز اول این پروژه افتتاح نشده است. وی افزود: برای افتتاح فاز اول این پروژه به مساحت هفت هزار و ۸۰۰ متر مربع، مبلغ ۵۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است که در صورت تخصیص تا پایان سال ۹۸ شاهد افتتاح آن خواهیم بود.
وی با اشاره به رایزنی ها متعدد و پیگیری های مستمر در خصوص تعیین اعتبار و اختصاص بودجه کافی برای بهره برداری و انتقال زندان ها از محیط شهری به مکان جدید، گفت: ارتقاء خدمات زندانبانی و اثربخشی مطلوب فعالیت های بازپروانه نیازمند فضایی استاندارد و مناسب است و با توجه به شرایط کنونی زندان های ایلام، بهره برداری از زندان جدید لازم و ضروری به نظر می رسد.
مسئولین سازمان مدیریت برنامه و بودجه استان نیز در این راستا قول های مساعدی دادند و عنوان نمودند: بهره برداری از پروژه ندامتگاه جدید با فضای در اختیار می تواند راه گشای بسیاری از مشکلات زندان ها و زندانیان باشد و ما نیز همه تلاش خود را در این راستا بکار خواهیم گرفت.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*