اخبار کوتاه

در راستای برگزاری جشن گلریزان صورت گرفت : دیدار مدیر کل زندانهای استان سمنان به همراه هیئت امنا واعضای ستاد دیه با نماینده ولی فقیه در استان

image_pdfimage_print

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان سمنان ، محمود باهنر مدیر کل زندانهای استان به همراه هیئت امنا واعضای ستاد دیه استان در راستای هر چه باشکوهتر برگزار شدن جشن گلریزان ، با آیت الله شاهچراغی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان دیدار کردند.

آیت الله سیدمحمدشاهچراغی در این دیدار خواستار مشارکت همگانی در جشن گلریزان شد وگفت،  کار خیران ارزشمند و ماندگار است و خداوند متعال در برابر آن پاداش مضاعفی در نظر خواهد گرفت و امیدواریم همه خیران در جشن گلریزان شرکت کنند، زیرا بهترین جا برای کمک رسانی است.

وی ادامه داد: در رابطه با تبلیغ و ترویج این کار ارزشمند تلاش های زیادی کردید و جا دارد از تلاش های همه خیران استان قدردانی کنیم زیرا هر زندانی که به همت خیران آزاد و سر سفره افطار خانواده اش حاضر شود، قطعآ دعا گوی شما خواهد بود.

مدیر کل زندانهای استان سمنان هم در این نشست با ارایه گزارشی از اقدامات ستاد دیه استان گفت: امسال نیز همانند سال های گذشته جشن گلریزان همزمان با سراسر کشور در استان برگزار می شود و امیدواریم امسال بهتر از سال های قبل در بحث جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی هموطنان محترم برای آزاد سازی زندانیان محکوم جرایم غیر عمد و مالی قدم برداریم.

محمود باهنر افزود: در سال گذشته از مجموع ۱۱۲ زندانی جرایم مالی و غیرعمد تعداد ۸۱ نفر با بدهی پنج میلیارد و نهصدمیلیون تومان آزاد شدند.

وی ادامه داد : از این رقم چهار میلیارد و چهارصد میلیون تومان از طریق گذشت شکات و آورده خود مددجویان ، مبلغ یک  میلیارد و پانصد میلیون تومان از کمک  ستاد دیه کشور و استان و بانکهای عامل بوده است .

مدیر کل زندانهای استان با اشاره به حمایت نماینده ولی فقیه در استان  در بحث ترغیب و تشویق مردم نیکوکار جهت شرکت در این مراسم از ایشان تقدیر وتشکر نمود

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*