اخبار کوتاه
شیخ پور معاون قضایی ، اجرای احکام و امور مجلس سازمان زندان ها

در پی حضور معاون قضایی سازمان زندانها در استان اردبیل : تعداد ۳۸ نفر از زندانیان محکوم و تحت قرار از زندان آزاد شدند

image_pdfimage_print

در پی حضور معاون قضایی ، اجرای احکام و امور مجلس سازمان زندان ها در استان اردبیل و بازدید ایشان از زندانها و رایزنی با مقامات قضایی استان تعدادی از زندانیان با اعطای مرخصی منجر به آزادی از زندان آزاد و به آغوش خانواده های خویش بازگشتند.

فتحی مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان اردبیل با اعلام این خبر گفت : « یکی از برکات سفر معاون قضایی ، اجرای احکام و امور مجلس سازمان زندان ها به استان اردبیل ، رایزنی با مقامات قضایی برای کاهش جمعیت کیفری زندان ها بود که در این راستا و با تلاش های کارکنان خدوم اجرای احکام زندان ها و مذاکرات حضوری معاونت محترم قضایی سازمان با مقامات قضایی استان تعداد ۴۲۰ تن از زندانیان به مناسبت عید سعید قربان و غدیر خم  به مرخصی اعزام شدند . همچنین ۳۸ تن از مددجویان نیز با استفاده از ظرفیت مرخصی منجر به آزادی از زندان ها آزاد و به آغوش گرم خانواده های خویش بازگشتند . »  

مدیرکل زندان های استان در ادامه با اشاره به اهمیت سفر مسوولان سازمانی به استان گفت : « پیرو مذاکرات معاون قضایی سازمان با رئیس کل دادگستری و دادستان مرکز استان برای آزاد سازی زندانیان جرایم سبک برابر قانون  و مقررات انتظار می رود در آینده نزدیک تعداد قابل توجهی از زندانیان با جرایم سبک از زندان آزاد شوند . »

 

رایزنی با دادستان مرکز استان اردبیل 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*