اخبار کوتاه

ديدار مديرکل زندانهاي چهارمحال و بختياري با شهردار و اعضاي شوراي اسلامي شهرکرد

به گزارش پايگاه اطلاع رساني زندانهاي چهارمحال و بختياري؛ سيد عبدالرحمن توفيقيان مديرکل زندانهاي استان به همراه مجيد صيادي معاون سلامت، اصلاح و تربيت و مهدي چهل گردي مسئول روابط عمومي زندانهاي استان با حضور در دفتر شوراي اسلامي شهرکرد با شهردار و اعضاي شورا ديدار و گفتگو نمود.
در ابتداي اين ديدار توفيقيان گزارش کاملي از وضعيت فرهنگي، اشتغال، آموزشي، ورزشي، قضايي زندان هاي استان و بطور ويژه زندان مرکزي شهرکرد ارائه نمود.
وي با تشريح خدمات و اقدامات صورت گرفته در سطح زندان هاي استان گفت: نگهداري زندانيان درون زندان، نيازمند تعامل، همکاري و مساعدت همه دستگاههاست و در حال حاضر رفع حداقل مشکلات زندانيان در بهداشت و درمان، تغذيه، اشتغال، امنیت، نگهداری و اعزام و بدرقه از جمله انتظارات اوليه است که بايد به نوعي برطرف شود.
مدیرکل زندانهای استان افزود: از سیاست‌های کلان سازمان زندان‌ها، تامین امنیت مراکز اصلاحی و تربیتی است که در این راستا می طلبد توجه جدی به تأمین امنیت زندانها شود، چرا که امنیت زندانها، امنیت جامعه را در پی خواهد داشت و ایجاد هرگونه مشکل و اختلال در امنیت زندان، جامعه را دچار بحران خواهد نمود.
وی افزود: به همین خاطر با تلاش شبانه روزی پرسنل خدوم، تلاشگر و گمنام در سطح زندانهای استان، امنیت برقرار و جاری است که می طلبد مسئولین استان همانند گذشته و بیشتر از قبل این مجموعه را در تأمین امنیت یاری نمایند.
توفیقیان از اعضای شورا و شهردار خواست تا با اختصاص یکدستگاه اتوبوس از اتوبوسهای شرکت اتوبوسرانی شهرکرد در راستای تأمین امنیت زندان در اعزام مددجویان به مراکز قضایی و درمانی این اداره کل را یاری نمایند.
علیرضا توکلی رئیس شورای اسلامی شهرکرد دراین دیدار گفت: همه اعضاي شوراي اسلامي شهر و نهادهاي اجرايي آنها يعني شهرداري در چارچوب قانون آمادگي کامل دارند تا در کنار اداره کل زندانهاي استان در امور زندانيان و خانواده هاي آنان همکاري کنند.
نوراله غلامیان شهردار شهرکرد نیز گفت: سعی ما بر این است با رایزنی با شرکت اتوبوسرانی، موانع موجود جهت رفع این مشکل نیز مرتفع گردد.

Print Friendly

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*