اخبار کوتاه

ديدار مديرکل زندان های چهارمحال و بختیاری با مدير کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان استان

image_pdfimage_print

به گزارش پايگاه اطلاع رساني زندانهاي چهارمحال و بختياري؛ در راستاي همکاري و تعامل في مابين و همچنين استفاده از ظرفيت کانون پرورش فکري استان در ارائه خدمات آموزشي و فرهنگي ويژه مددجويان و خانواده هاي تحت پوشش مرکز خدمات اجتماعي و مراقبت بعد از خروج و انجمن هاي حمايت زندانيان سطح استان، “سيد عبدالرحمن توفيقيان” مديرکل زندانهاي استان با “فرزاد رحيمي” مدير کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان استان ديدار و گفتگو نمود.
مديرکل زندانهاي استان در اين ديدار گفت: در سطح زندانهای استان، مخاطبین بسیار زیادی داریم که می توان با همکاری و تعامل با کانون پرورش فکری، کارهای بسیار ثمربخشی را برای این جامعه هدف برنامه ریزی و به اجرا در آوریم و در زمینه های مختلف می توان هم اندیشی و همیاری داشته باشیم.
وی در ادامه اضافه نمود: بر آنیم تا بتوان با استفاده از منابع مشترک، برنامه های خوبی ویژه خانواده های زندانیان و نیز مددجویان کانون اصلاح و تربیت به اجرا در آوریم.
توفیقیان افزود: با توجه به قابلیت ها و ظرفیت های بسیار خوبی که در سطح زندانها سراغ داریم، می توان از قابلیت های زندانیان استفاده نمود که ما در بین مددجویان کانون اصلاح و تربیت بخش عمده کارهایمان، استعدادیابی و استفاده بهینه از فرصت پیش روی در اصلاح و تربیت مددجویان نوجوان است.
در ادامه “فرزاد رحیمی” مدير کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان با ابراز خرسندي از حضور مدیرکل زندانهای استان گفت: ما با محيط کاري زندانها ناآشنا نيستيم و به صورت مستمر با کانون اصلاح و تربيت همکاري داريم.
وی گفت: من قبل از ورود به کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در بهزیستی دوره های مشاوره زیادی در سطح زندانها به اجرا در آورده و همکاری زیادی با اداره کل زندانهای استان داشته ام و ما معتقديم تمامي مشکلات اجتماعي ريشه در فرهنگ دارد و با سرمايه گذاري براي اين امر مي توانيم جلوي بسياري از بزهها را بگيريم و سنين کودکي و نوجوانی بهترين زمان براي پيشگيري و آموزش مي باشد.
مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان همچنين ابراز علاقمندي نمود که با امضاء يک تفاهم نامه في مابين دو مرکز بتوان گامهاي موثرتري در ارتباط تنگاتنگ دو مرکز برداشت تا کارشناسان بتوانند با برپائي جلسات منظم به يک هدف مشترک و موثر برسند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*