اخبار کوتاه

دیدارمدیر کل زندان های استان با استاندار بوشهر

image_pdfimage_print

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان بوشهر ، در راستای بررسی مشکلات پیش رو در روند امور زندانبانی وارائه راهکارهای مناسب جهت رفع این مشکلات در اداره کل زندان های استان ، طباطبایی مهر مدیر کل زندان ها ، با استاندار بوشهر دیدار و گفتگو کرد . در این نشست ابتدا طباطبایی مهر به بخش هایی از فعالیت های انجام شده در زمینه اصلاح و تربیت مددجویان اشاره کرد و از زندانبانی به عنوان شغلی پر استرس یاد کرد و گفت : زندان ها به توجه بیشتر و ویژه تری نیازمند هستند تا بتوانند نقش اجتماعی خود را در قالب برنامه های اصلاحی و تربیتی به منصه ظهور برسانند. وی در ادامه ضمن بیان مشکلات اعتباری به آسیب های تراکم جمعیت کیفری اشاره کردوکمبود زیرساخت ها ازجمله لزوم تسریع درپیشرفت فیزیکی زندان گناوه واحداث بازداشتگاه درقسمت جنوبی استان راخواستارشد.

طباطبایی مهرتوجه به وضعیت رفاه کارکنان زندانها را یکی ازاولویتها برشمردوگفت: باامعان نظر به ظرفیت های موجوددر استان که به مسائل معیشتی گروهای هدف وبویژه کمبود شدید خودرویی جهت نقل وانتقال مددجویان توجه بیشتری صورت گیرد.

در این دیدار گراوند استاندار بوشهر نیز از عزم مسئولین استانداری جهت رفع مشکلات زندان ها گفت و اشاره کرد سعی خواهیم کرد با تخصیص اعتبارات بیشتر بخشی از مشکلات بودجه ای زندان ها را رفع کنیم .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*