اخبار کوتاه

دیدار تعاملی مدیران کل زندان های ایلام و منابع طبیعی استان با هدف فراهم سازی اشتغال زندانیان رأی باز در طرح های خشکه چینی و اطفاء حریق

image_pdfimage_print

به گزارش روابط عمومی زندان های استان ایلام- احمدی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان با عبدالمجید کشوری مدیرکل زندان های ایلام دیدار کرد.
در این دیدار تعاملی، مدیران کل دو دستگاه، معاونین، مسئولین و کارشناسان حضور داشتند و در خصوص فراهم سازی زمینه اشتغال زندانیان بحث و گفتگو کردند و برای واگذاری طرح های خشکه چینی و اطفاء حریق به زندانیان رأی باز تصمیم گیری شد.


کشوری ضمن تقدیر از تعامل مطلوب منابع طبیعی استان و اجرای مشترک طرح های آموزشی و خدماتی، بیان داشت: زمینه سازی اشتغال زندانیان بخش مهمی از فعالیت های بازپرورانه را شامل می شود و در بازسازگاری اجتماعی زندانیان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی برای خانواده های آنان تاثیر بسزایی دارد.
احمدی نیز در ادامه اذعان داشت: طرح های خشکه چینی، اطفاء حریق و آبخیزداری ضمن آموزش و توجیه، به زندانیان رأی باز واگذار می شود. وی گفت: با توجه به بارش های مطلوب امسال و پوشش گیاهی چشمگیر جنگل های کوهستانی، تدابیری در راستای کنترل و پیشگیری از بحران های احتمالی (آتش سوزی) اندیشیده شده است که زندانیان رأی باز واجدشرایط نیز می توانند در این امر همکاری داشته باشند.


در پایان عبدالمجید کشوری با اهداء لوحی از تعامل مطلوب دکتر احمدی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان با زندان های ایلام تقدیر کرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*