اخبار کوتاه

دیدار دادستان مرکز استان با مددجویان زندان ایرانشهر

image_pdfimage_print

حجت الاسلام موحدی راد دادستان مرکز استان با همراهی حجت الاسلام بندانی معاون قضایی رئیس کل دادگستری و رئیس شوراهای حل اختلاف استان،دکتر سلیمانی سرپرست اداره کل زندانهای استان و  مسئولین حوزه قضایی شهرستان ضمن بازدید از زندان ایرانشهر با زندانیان مهریه دیدار کردند.
دادستان مرکز استان در این زمینه اظهار داشت در راستای رفع مشکلات قضایی زندانیان مهریه جلسات و بازدیدهایی بصورت چهره به چهره با مددجویان این جرایم در سطح زندانهای استان صورت پذیرفته و در نظر داریم با مدیریت صحیح قضایی نسبت به آزادسازی این زندانیان به صورت فوق العاده اقدام نماییم.
حجت الاسلام موحدی راد در ادامه گفت:شایسته نیست شخصی بدلیل مهریه در زندان باشد و قضات باید با در نظرگرفتن کلیه جهات پرونده و شرایط فعلی بازار و نرخ متغیر سکه جهت جلوگیری از ورود افراد با این اتهام به زندان ، تلاش نموده و از افزایش آمار زندانیان مهریه جلوگیری نمایند.
دکتر سلیمانی سرپرست اداره کل زندانهای استان نیز ضمن ابراز خرسندی از حضور دادستان و هیئت همراه ، در سخنانی با برشمردن مشکلات اردوگاه شهیدلاجوردی از جمله افزایش جمعیت کیفری زندان ، خواستار استمرار تعامل خوب و سازنده مجموعه دادگستری با اداره کل زندانها جهت کاهش جمیت کیفری و حتی الامکان کاستن ازمجازات زندان و استفاده از مجازات های جایگزین حبس شد.
شایان ذکر است بازدید از  کلاسهای اشتغال و حرفه آموزی ،نمایشگاه صنایع دستی مددجویان ،آسایشگاه سربازان وظیفه و همچنین سوله های نیمه تمام مربوط به کارگاه های اشتغال و حرفه آموزی و فعالیتهای عمرانی جاری اردوگاه شهید لاجوردی زندان ایرانشهر از دیگر برنامه های دادستان مرکز استان و همراهان بود.

  

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*