دیدار مدیرکل زندانهای استان مازندران با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان

دیدار مدیرکل زندانهای استان مازندران با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان

image_pdfimage_print

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان مازندران، علی استادی مدیرکل زندانهای استان به همراه عبدالرحیم گرجی معاون مالی و اداری ضمن دیدار با “دکتر مفید غلامی راد” رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مازندران در نشستی به تشریح مشکلات زندانهای استان در حوزه اعتباری و عمرانی پرداخت.

“استادی” بافت فرسوده بعضی از زندانها، کمبود سرانه فضای مناسب و نداشتن ساختمان اداره کل را از جمله مشکلات زندانهای استان عنوان کرد و حمایت و توجه بیشتر سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان را خواستار شد.

وی همچنین کمبود منابع و اعتبارات تعمیر و تجهیز زندانها را با توجه به تعداد زندانهای موجود در استان و بافت نسبتاً قدیمی به نسبت جمعیت کیفری بالا، بسیار کم دانست .

مدیرکل زندانهای استان گفت: رسالت خطیر زندانها در نگهداری افرادی است که موجب ناامنی جامعه می شوند و اکثر این افراد با مشکلات روحی و روانی دست و پنجه نرم می کنند و با رفتارهای پرخطر منجر به ضرر و زیان زندان می شوند.

علی استادی با ارائه گزارشی از وضعیت زندانهای استان، خواستار توسعه تعاملات و همکاری دستگاه های اجرایی به منظور رفع کمبود ها و مشکلات اعتباری زندان ها شد.

دکتر غلامی راد رئیس سازمان مدیریت برنامه ریزی  استان نیز در پایان دستورات لازم را جهت بررسی و تهیه گزارش کارشناسانه به منظور رفع مشکلات زندانهای استان در زمینه های مختلف ارائه نمود.

مدیرکل زندانهای استان در ادامه با ” طالبی” معاون هماهنگی برنامه و بودجه و” منصوری فر” رئیس گروه فرهنگی و اجتماعی سازمان مدیریت و برنامه ریزی دیدار کرد. /

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*