اخبار کوتاه

دیدار مدیرکل زندان های استان ایلام با مراجع قضایی دهلران

image_pdfimage_print

به گزارش روابط عمومی زندان های استان ایلام – عبدالمجید کشوری با سبزواری رئیس دادگستری، نجومی دادستان و نادی بازپرس شهرستان دهلران دیدار کرد.
در این دیدار در خصوص راه اندازی و ساماندهی انجمن حمایت از زندانیان دهلران و همچنین استفاده حداکثری از بخشنامه عفو مقام معظم رهبری بحث و تبادل نظر شد. کشوری مدیرکل زندان های استان ایلام به فلسفه کاری انجمن حمایت از زندانیان اشاره کرد و لزوم ساماندهی و فعالیت گسترده آن را در سطح شهرستان ها تشریح کرد.


کشوری به توسعه حمایت ها و فرهنگ سازی با هدف جذب خیرین و تغییر نگرش جامعه نسبت به زندانی و خانواده آنها، تأکید داشت. ایشان در ادامه تصریح کرد: آموزش و توانمندسازی خانواده های زندانیان نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است و می بایست ضمن آشنا کردن آنها با آسیب های اجتماعی و راهکارهای مقابله با آن، همواره مورد حمایت های معنوی و مادی قرار گیرند.
مراجع قضایی شهرستان دهلران نیز در ادامه آمادگی خود را برای تعامل و همکاری مطلوب با هدف ساماندهی و توسعه فعالیت های انجمن حمایت از زندانیان، بررسی مشکلات قضایی زندانیان و حمایت از خانواده های آنان اعلام داشتند و عنوان نمودند: در اجرای بخشنامه عفو مقام معظم رهبری سعی شد با استفاده حداکثری از آن، تعداد زیادی از زندانیان شهرستان دهلران مشمول این طرح گردند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*