اخبار کوتاه

دیدار مدیرکل زندان های استان ایلام با مدیر کل پزشکی قانونی و مدیرعامل شرکت توزیع برق استان

image_pdfimage_print

به گزارش روابط عمومی زندان های استان ایلام – در راستای توسعه همکاری ها و تعامل مطلوب، با علیزاده مدیرکل پزشکی قانونی استان و شیرخانی مدیرعامل شرکت توزیع برق ایلام دیدار شد.


عبدالمجید کشوری مدیرکل زندان های استان ایلام و تعدادی از مسئولین ستادی با دکتر علیزاده و شیرخانی دیداری تعاملی داشتند و در خصوص توسعه همکاری ها و تعامل اثربخش در سال جدید بحث و گفتگو کردند.
کشوری در ابتدای این دیدارها در خصوص عملکرد زندان های استان در حوزه اصلاح و تربیت و اقدامات بازپرورانه در سال ۹۷ به بیان سخن پرداخت و اذعان داشت: همکاری و تعامل دستگاه های اجرایی در اثربخشی اقدامات تامینی و تربیتی و پیشبرد اهداف سازمانی غیرقابل انکار بوده و امید است با توسعه همکاری ها و زمینه سازی بهبود فعالیت ها، شاهد بازگشت سالم زندانیان به جامعه باشیم.


مدیرکل زندان های ایلام در ادامه به شغل سخت و حساس زندانبانی اشاره کرد و عنوان نمود: تلاش زندانبانان و مسئولین زندان های استان در راستای بازسازگاری اجتماعی زندانیان است و در مسیر اصلاح و تربیت، بهره مندی از توان و ظرفیت دستگاه های اجرایی به ارتقاء سطح کمی و کیفی اقدامات کمک شایانی می کند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*