اخبار کوتاه

دیدار مدیر کل دفتر فرهنگی تربیتی سازمان با معاون مطبوعاتی و امور ارتباطات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور

image_pdfimage_print

به گزارش اداره کل فرهنگی تربیتی سازمان زندانهای کشور در دیدار مدیر کل فرهنگی تربیتی سازمان با معاون مطبوعاتی و امور ارتباطات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور راهکارهای تامین نشریات با موضوعاتی که برای زندانیان بازخورد مفید داشته باشد بررسی گردید.

حجت الاسلام رستمی مدیر کل دفتر فرهنگی تربیتی سازمان در ابتدای این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از معاون مطبوعاتی و امور ارتباطات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بیان داشتند حضور یک فرد در زندان به تنهایی یک تهدید محسوب می‌شود، با اجرای طرح نشریات اهدایی در زندان‌ها، این تهدید تبدیل به فرصت شده و فرهنگ مطالعه با هزینه کم و گستردگی بسیار بالایی در زندان‌های سراسر کشور نهادینه شده است و محتوای نشریات و مجلات و کتابهای داخل زندان می بایست براساس نیاز و علاقه زندانی برمبنای  چهارچوب قانونی و عرف جامعه تهیه شود.

 

در ادامه آقای سلطانی فر معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به ضرورت برگزاری سلسله نشست‌هایی بین مسئولان سامانه نشریات اهدایی، اعضای کمیته مشترک و مدیران مسئول نشریات پرمخاطب گفت: در صورتیکه مدیران نشریات به‌صورت مستقیم یا غیر مستقیم در جریان فضای حاکم بر اماکن عمومی و سلایق و علاقه‌مندی‌های مخاطبان قرار گیرند، محتوای هدفمند تر و باکیفیت‌تری تولید و منتشر می‌کنند. و همچنین اشاره به این نکته که ما خوشحال هستیم که در این امر خیر شریک هستیم .

در این دیدار جناب آقای سیدمحمدرضا دربندی مدیر کل داخلی مطبوعات وزارت ارشاد و جناب آقای کرد مدیر سامانه نشریات اهدایی و آقای جعفری کارشناس و آقای حجرگشت کارشناس فرهنگی و آموزشی ستاد سازمان نیز حضور داشتند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*