دیدار مدیر کل زندانهای استان گلستان با امام جمعه گنبد کاووس

image_pdfimage_print

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای گلستان ؛ علی اصغر رنجبر مدیر کل زندانهای استان گلستان با حجت الاسلام والمسلمین ترابی امام جمعه شهرستان گنبد در بیت امام جمعه دیدار نمودند .

در این دیدار مدیر کل زندانهای استان گلستان در خصوص کنترل کاهش جمعیت کیفری استان مطالبی را عنوان نمود.

ایشان ضمن تاکید بر همکاری همه جانبه ارگان های دولتی در جهت کاهش جمعیت کیفری استان بر استفاده از ظرفیت خیرین تاکید نمود و اظهار داشت همه هم و غم اینجانب و همکارانم در زندانهای استان با توجه به اعتبارات محدود و مشکلات فراوان این است که جمعیت کیفری کاهش یابد ، چرا که فردی که به جرمی مجبور به تحمل حبس در زندان شود بیشترین ضربه را خانواده او متحمل می شود.در این وضعیت نابسامان مالی و تورم اگر سرپرست خانواده حضور نداشته باشد مشکلات زیادی برای خانواده ها رخ می دهد.

مدیر کل زندانهای استان گلستان همچنین بر نقش انجمن در خصوص حمایت از خانواده های زندانیان نیز اشاره ای داشت .

حجت الاسلام والمسلمین ترابی نیز ضمن تبریک انتصاب مدیر کل زندانهای استان اظهار داشت : مقام معظم رهبری فرمودند: برای تغییر حتی دو سال هم زیاد می باشد. الحمدا…دستگاه قضا با انتصاب حجت الاسلام والمسلمین رئیسی جان تازه و مضاعفی گرفته است و ما انتصاب شما را به فال نیک می گیریم. باید روح جمعی که باعث مقاومت می شود ضمن مطالعه و پژوهش در زندانها باب شود.

ایشان در خصوص استفاده از ظرفیت خیرین و مردم در جهت کاهش جمعیت کیفری استان نیز گفت : اول باید مجازات های جایگزین حبس باب شود و سپس با استفاده از ظرفیت های مردم در هیات های مذهبی و … برنامه ریزی دقیقی صورت پذیرد و باید ظرفیت عظیم خیرین شناسایی و در جشن های گلریزان نقش داشته باشند .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*