اخبار کوتاه

دیدار مراجع قضایی و مدیرکل زندان های ایلام با زندانیان دره شهر

image_pdfimage_print

به گزارش روابط عمومی زندان های استان ایلام – بخشنده معاون اجتماعی پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان، علی رحمی معاون دادستان ایلام، عادل نیا رئیس دادگستری دره شهر و عبدالمجید کشوری مدیرکل زندان ها با زندانیان شهرستان دره شهر دیداری چهره به چهره داشتند.
این بازدید نیز در راستای دستور رئیس محترم قوه قضائیه به منظور تعدیل در پرداخت مهریه و پذیرش اعسار زندانیان مهریه شکل گرفت و پرونده های قضایی آنان بررسی گردید. بازدیدکنندگان در ادامه وضعیت زندان را مطلوب ارزیابی کردند و روند اجرای فعالیت های اصلاحی و تربیتی را قابل تحسین دانستند.
کشوری ضمن تقدیر از تعامل اثربخش مراجع قضایی و بازدیدهای مستمر آنها از وضعیت زندانیان، بیان داشت: زمینه آزادی نیمی از زندانیان مهریه استان فراهم شده است و انتظار می رود با اعمال دستورالعمل ها و پیگیری مشکلات زندانیان، شاهد کاهش چشمگیر جمعیت کیفری باشیم.
مدیرکل زندان های استان ایلام تصریح کرد: هدف نهایی ما اصلاح و بازسازگاری اجتماعی زندانیان است و در این مسیر با همکاری مراجع قضایی و دستگاه های ذی ربط، تلاش می شود همواره از مشکلات زندانیان و خانواده های آنها کاسته شود و در جهت پیشگیری از آسیب های اجتماعی، تحت حمایت قرار گیرند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*