اخبار کوتاه

دیدار مردمی مدیر کل زندانهای خراسان جنوبی در مصلی نماز جمعه

image_pdfimage_print

به گزارش روابط عمومی زندانهای خراسان جنوبی هاشمی مدیر کل زندانهای استان به همراه چند تن از مسئولین اداره کل زندانهای استان در سالروز شهادت آیت الله دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یاران با وفای امام خمینی (ره) در نماز عبادی سیاسی جمعه شرکت کردند .

عبدالهی رئیس کل دادگاههای عمومی و انقلاب شهرستان بیرجند سخنران قبل از خطبه های نماز جمعه طی سخنانی گفت : سازمان زندانها علاوه بر وظیفه نگهداری زندانیان رسالتی دارد که اصلاح و تربیت زندانیان است و در این زمینه اداره کل زندانهای استان اقدامات بسیار خوبی انجام داده است که مهمترین آنها راه اندازی کارگاههای اشتغال و حرفه آموزی در رشته های مختلف است که در این زمینه مقام دوم کشور را به دست آورده است .

وی افزود: در زمینه ارتقاء سطح سلامت زندانیان نیز با اقدامات بهداشتی و درمانی بسیار خوبی که در زندانهای استان انجام شده است استان خراسان جنوبی جزء پنج استان برتر کشور در زمینه بهداشت ودرمان شده است .

رئیس کل دادگاههای عمومی و انقلاب افزود: در زمینه کمک به زندانیان جرایم غیر عمد نیز سال گذشته ۱۳۵ زندانی جرایم غیر عمد با بدهی بالغ بر ۱۶ میلیارد تومان با کمک ستاد دیه استان از زندانهای استان آزاد شدند .

وی افزود : با راه اندازی پویش مهربانی در اواخر سال گذشته با همکاری صدا و سیما مبلغ ۷۵۰ میلیون تومان از طریق برگزاری جشنهای گلریزان و سیستم پیامکی جمع آوری شد و در این زمینه نیز تاکنون ۱۳ نفر از زندانیان استان آزاد شده اند .

گفتنی است در پایان نماز عبادی سیاسی جمعه مدیر کل زندانهای استان به همراه مدیر زندان مرکزی بیرجند ، رئیس بازداشتگاه عمومی و فرمانده یگان حفاظت استان در دیداری مردمی پاسخگوی سوالات مردم بودند .

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*