اخبار کوتاه

دیدار معاون پژوهشی و اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد با مدیر کل زندان های چهارمحال و بختیاری

image_pdfimage_print

در راستای هماهنگی به منظور انعقاد تفاهمنامه علمی پژوهشی ، دکتر سازگار با حمیدرضا حیدری دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندان های چهارمحال و بختیاری؛ در ابتدای این دیدار علی اصغر خلجی دبیر شورای تحقیقات  اداره کل زندان های استان با اشاره به رسالت سازمان زندان ها در انجام تحقیقات کیفر شناسانه گفت: انعقاد تفاهمنامه های همکاری علمی و پژوهشی گام بلندی در مسیر علمی کردن فعالیت های زندانبانی  است.

خلجی به لزوم انجام تحقیقات کیفر شناسانه نوین تاکید کرد و ادامه داد : پتانسیل های لازم در اداره کل زندان ها در خصوص انجام تحقیقات کاربردی در حوزه زندانبانی، اصلاح و تربیت و کیفر شناسی وجود دارد.

حیدری ، مدیرکل زندان های استان نیز با تاکید بر همکاری روزافزون با دانشگاه آزاد انجام پژوهش های با خروجی کاربردی و جامعه نگر را خواستار شد.

دکتر سازگار معاون پژوهشی دانشگاه آزاد اولویت بخشی به پایان نامه های دوره ارشد و دکترای رشته حقوق  در حوزه زندانبانی، کیفرشناسی و جرم شناسی  را مهم ارزیابی کرد و گفت:  دانشجویان رشته حقوق بایستی در محیط زندان حضور یابند زیرا یک بخش مهم از مباحث حقوقی در زندان می گذرد.

گفتنی است دکتر سازگار را در این دیدار دکتر نوری مدیر گروه حقوق و دکتر ده شیری عضو هیئت علمی همراهی می کردند.

در این دیدار مقدمات انعقاد تفاهمنامه همکاری بین اداره کل زندان های استان و دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد فراهم شد و در خصوص تسهیل بازدید دانشجویان رشته حقوق از زندان رایزنی های لازم صورت گرفت.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*